پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

العامری: توطئه‌های زیادی در کمین «حشد شعبی» است
گیتی آنلاین-«هادی العامری» دبیرکل سازمان بدر عراق با بیان اینکه نیروهای حشد شعبی برای لبیک گویی به ندای مرجعیت فداکاری‌های زیادی کردند، گفت: در آینده شاهد توطئه‌هایی علیه حشد شعبی خواهیم بود.
قتل عام ده‌ها هزار نفر در مسجد موصل/ وضعیت الحشد الشعبی پس از آزادی موصل/ داعشی‌های عراقی به کجا پناه بردند؟/ مقایسه مناطق تحت سیطره داعش در عراق طی ۲ سال +عکس و نقشه
گیتی آنلاین-پیشینه تاریخی شهر «موصل» به ۱۸۰۰ سال پیش از میلاد باز می گردد و در طول این تاریخ طویل با فراز و فرودهای بسیاری مواجه شده که آزادسازی آن از سیطره داعش، بخشی کوچک از این تاریخ را تشکیل می دهد.
شکل‌گیری عزم بین‌المللی برای کنار گذاشتن «شیخ عیسی» از صحنه سیاست
گیتی آنلاین-شیخ «علی الکربابادی» با بیان اینکه آل سعود، بحرین را «حیاط خلوت» خود می‌داند، گفت: امروز یک عزم بین المللی برای کنار گذاشتن شیخ عیسی قاسم از صحنه سیاست شکل گرفته است.
تازه ترین بیانیه چهار کشور تحریم کننده قطر
گیتی آنلاین-چهار کشور تحریم کننده قطر با بیان اینکه اقدام دوحه و واشنگتن برای مقابله با تروریسم کافی نیست، اعلام کردند که میزان جدیت مقامات قطر در این زمینه را تحت نظر خواهند گرفت.
تأکید سیدحسن نصرالله بر نقش ایران و آیت‌الله سیستانی در پیروزی موصل/
گیتی آنلاین-دبیرکل حزب‌الله لبنان در جریان سخنرانی خود به پیروزی نیروهای عراقی در موصل پرداخت.
سند ممنوعیت افشای مرگ البغدادی پیدا شد
گیتی آنلاین-نیروهای عراقی در غرب موصل در یکی از مواضع داعش به سندی محرمانه دست یافته اند که در آن حرف زدن درباره مرگ البغدادی و اشاعه اخباری در این زمینه ممنوع شده بود.
ماکرون: مشروط کردن حل بحران سوریه به برکناری اسد درست نیست
گیتی آنلاین-رئیس‌جمهور فرانسه تأکید کرد قابل قبول نیست که حل بحران سوریه را در گروه برکناری بشار اسد بدانیم.
سرکرده سعودی داعش در موصل به هلاکت رسید
گیتی آنلاین-نیروهای عراقی یکی از سرکردگان سعودی داعش ملقب به «أبوحفصه» را در هنگام فرار از محور غربی موصل، به هلاکت رساندند.
«موصل قدیم» هم آزاد شد؛ فقط چند ده متر تا آزادی کامل شهر موصل
گیتی آنلاین-فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد که بخش قدیمی شهر موصل، تحت کنترل نیروهای عراقی درآمد و تنها چند متر (بلوار ساحلی) باقی مانده تا موصل کاملا آزاد شود.
حیدر العبادی از آیت‌الله سیستانی قدردانی کرد
گیتی آنلاین-دفتر نخست وزیری عراق اعلام کرد که العبادی به دلیل حمایت‌های بزرگ و مداوم آیت الله سیستانی از نیروهای عراقی در جریان عملیات آزادسازی موصل، از وی قدردانی می کند.
صفحه  از ۴