پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

زیرساخت‌های اربعین در مرز مهران تکمیل می‌شوند
گیتی آنلاین-جلسه کمیته زیرساخت اربعین استان ایلام با حضور معاون عمرانی وزیر کشور در مهران برگزار شد.
تجمع کارگران راهسازی رامیان به شاهرود برای دریافت مطالبات 16 ماهه + تصاویر
فریاد بی صدای کارگران شنیده نمی شود؛
گیتی آنلاین - کارگران شرکت مراغ در راهسازی جاده رامیان به شاهرود، صبح امروز با تجمع مقابل این شرکت خواستار دریافت مطالبات 16 ماهه معوقه خود شدند.
شهردار اردبیل: رکود اقتصادی مانع ورود جدی شهرداری به مسئله انظباط شهری است
گیتی آنلاین - لطف اللهیان در جمع اساتید دانشگاه های اردبیل با بیان اینکه شهرداری می تواند با قوانین محکم در خصوص انضباط شهری موثر عمل کند، گفت: رکود اقتصادی مانع ورود جدی شهرداری به این موضوع شده است.
هدف امروز نیروهای مومن به انقلاب آموختن و آموزش شغل است/ذهن های خلاق، کشور را از وابستگی به نفت و مشاغل کاذب نجات می دهد
مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان:
گیتی آنلاین - مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان گفت:هدف امروز نیروهای مومن به انقلاب نیز آموختن و آموزش شغل است تا بدین وسیله برای افرادی که نیازمند هستند زمینه کسب و کار شان فراهم شود و این اشتغال خانگی و ذهن های خلاق هستند که می توانند با ایجاد کالاهایی کشور را از وابستگی به نفت و مشاغل کاذب نجات دهند.
تحقق اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم/رضایت جوان بهمئی از پرورش سود آور مرغ بومی
گیتی آنلاین - جوان روستایی بهمئی با اعلام رضایت از راه اندازی یک واحد کوچک پرروش مرغ بومی، به جوانان بیکار توصیه کرد، به جای انتظار برای ورود به مشاغل دولتی به کارهای اقتصادی خانگی و سود آور روی آورند.
اهتمام در اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف بعنوان یک دارایی نامشهود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان :
گیتی آنلاین - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: مدیریت مصرف بعنوان یک دارایی نامشهود از نقاط کلیدی است که باید مورد اهتمام مجموعه شرکت قرار گیرد.
صفحه  از ۲