پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

شورای برنامه ریزی استان اذربایجان‌غربی با الحاق بخش های قطور و صفائیه خوی به منطقه آزاد ماکو موافقت کرد
گام اول، محکم و استوار
پیشنهاد الحاق بخش های قطور و صفائیه به منطقه آزاد تجاری ماکو در شورای برنامه ریزی و توسعه استان آذربایجان‌غربی با رای قاطع اکثریت اعضا به تصویب رسید.
تسهیلات 200 میلیون دلاری بانک چینی به تصفیه خانه کرمانشاه
گیتی آنلاین-استاندار کرمانشاه اعلام کرد: برای اجرای مراحل دوم و سوم تصفیه خانه فاضلاب کرمانشاه 200 میلیون دلار از بانک توسعه زیرساخت آسیا که در چین مستقر است، تسهیلات دریافت خواهیم کرد.
فرماندار کنگاور: پنج میلیارد ریال برای ساخت سد آناهیتا اختصاص یافت
گیتی آنلاین- فرماندار کنگاور از اختصاص پنج میلیارد ریال اعتبار در سال جاری برای ساخت سد آناهیتا در این شهرستان خبر داد و گفت: سد آناهیتا 56درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 25 میلیون متر مکعب آب ثمره این سد خواهد بود.
133 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال کرمانشاه در دولت یازدهم به چرخه تولید بازگشت
گیتی آنلاین-معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: با تلاش ها و پیگری های صورت گرفته توسط مدیریت ارشد استان در دوره اول دولت تدبیر و امید 133 واحد صنعتی راکد و نیمه راکد استان به چرخه تولید بازگشت.
41 طرح عمرانی درهفته دولت در سنقر و کلیایی افتتاح و کلنگ زنی می شود
گیتی آنلاین-فرماندار سنقر و کلیایی گفت: 41 طرح عمرانی با 255 میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
استاندار: توسعه روابط استان کرمانشاه با کشور عراق در دستور کار است
گیتی آنلاین- استاندار کرمانشاه با تاکید بر توسعه روابط و ارتباطات استان کرمانشاه با کشور عراق به ویژه با منطقه اقلیم کردستان گفت: برای افزایش ارتباطات با کشور عراق ارتباط خود را با سفارت ایران در آن کشور افزایش می دهیم.
زیرساخت‌های اربعین در مرز مهران تکمیل می‌شوند
گیتی آنلاین-جلسه کمیته زیرساخت اربعین استان ایلام با حضور معاون عمرانی وزیر کشور در مهران برگزار شد.
تجمع کارگران راهسازی رامیان به شاهرود برای دریافت مطالبات 16 ماهه + تصاویر
فریاد بی صدای کارگران شنیده نمی شود؛
گیتی آنلاین - کارگران شرکت مراغ در راهسازی جاده رامیان به شاهرود، صبح امروز با تجمع مقابل این شرکت خواستار دریافت مطالبات 16 ماهه معوقه خود شدند.
شهردار اردبیل: رکود اقتصادی مانع ورود جدی شهرداری به مسئله انظباط شهری است
گیتی آنلاین - لطف اللهیان در جمع اساتید دانشگاه های اردبیل با بیان اینکه شهرداری می تواند با قوانین محکم در خصوص انضباط شهری موثر عمل کند، گفت: رکود اقتصادی مانع ورود جدی شهرداری به این موضوع شده است.
هدف امروز نیروهای مومن به انقلاب آموختن و آموزش شغل است/ذهن های خلاق، کشور را از وابستگی به نفت و مشاغل کاذب نجات می دهد
مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان:
گیتی آنلاین - مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان گفت:هدف امروز نیروهای مومن به انقلاب نیز آموختن و آموزش شغل است تا بدین وسیله برای افرادی که نیازمند هستند زمینه کسب و کار شان فراهم شود و این اشتغال خانگی و ذهن های خلاق هستند که می توانند با ایجاد کالاهایی کشور را از وابستگی به نفت و مشاغل کاذب نجات دهند.
صفحه  از ۲