پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

تسهیلات 200 میلیون دلاری بانک چینی به تصفیه خانه کرمانشاه
گیتی آنلاین-استاندار کرمانشاه اعلام کرد: برای اجرای مراحل دوم و سوم تصفیه خانه فاضلاب کرمانشاه 200 میلیون دلار از بانک توسعه زیرساخت آسیا که در چین مستقر است، تسهیلات دریافت خواهیم کرد.
فرماندار کنگاور: پنج میلیارد ریال برای ساخت سد آناهیتا اختصاص یافت
گیتی آنلاین- فرماندار کنگاور از اختصاص پنج میلیارد ریال اعتبار در سال جاری برای ساخت سد آناهیتا در این شهرستان خبر داد و گفت: سد آناهیتا 56درصد پیشرفت فیزیکی دارد که 25 میلیون متر مکعب آب ثمره این سد خواهد بود.
133 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال کرمانشاه در دولت یازدهم به چرخه تولید بازگشت
گیتی آنلاین-معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: با تلاش ها و پیگری های صورت گرفته توسط مدیریت ارشد استان در دوره اول دولت تدبیر و امید 133 واحد صنعتی راکد و نیمه راکد استان به چرخه تولید بازگشت.
41 طرح عمرانی درهفته دولت در سنقر و کلیایی افتتاح و کلنگ زنی می شود
گیتی آنلاین-فرماندار سنقر و کلیایی گفت: 41 طرح عمرانی با 255 میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
استاندار: توسعه روابط استان کرمانشاه با کشور عراق در دستور کار است
گیتی آنلاین- استاندار کرمانشاه با تاکید بر توسعه روابط و ارتباطات استان کرمانشاه با کشور عراق به ویژه با منطقه اقلیم کردستان گفت: برای افزایش ارتباطات با کشور عراق ارتباط خود را با سفارت ایران در آن کشور افزایش می دهیم.
زیرساخت‌های اربعین در مرز مهران تکمیل می‌شوند
گیتی آنلاین-جلسه کمیته زیرساخت اربعین استان ایلام با حضور معاون عمرانی وزیر کشور در مهران برگزار شد.
تجمع کارگران راهسازی رامیان به شاهرود برای دریافت مطالبات 16 ماهه + تصاویر
فریاد بی صدای کارگران شنیده نمی شود؛
گیتی آنلاین - کارگران شرکت مراغ در راهسازی جاده رامیان به شاهرود، صبح امروز با تجمع مقابل این شرکت خواستار دریافت مطالبات 16 ماهه معوقه خود شدند.
شهردار اردبیل: رکود اقتصادی مانع ورود جدی شهرداری به مسئله انظباط شهری است
گیتی آنلاین - لطف اللهیان در جمع اساتید دانشگاه های اردبیل با بیان اینکه شهرداری می تواند با قوانین محکم در خصوص انضباط شهری موثر عمل کند، گفت: رکود اقتصادی مانع ورود جدی شهرداری به این موضوع شده است.
هدف امروز نیروهای مومن به انقلاب آموختن و آموزش شغل است/ذهن های خلاق، کشور را از وابستگی به نفت و مشاغل کاذب نجات می دهد
مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان:
گیتی آنلاین - مسئول بسیج جامعه زنان استان کرمان گفت:هدف امروز نیروهای مومن به انقلاب نیز آموختن و آموزش شغل است تا بدین وسیله برای افرادی که نیازمند هستند زمینه کسب و کار شان فراهم شود و این اشتغال خانگی و ذهن های خلاق هستند که می توانند با ایجاد کالاهایی کشور را از وابستگی به نفت و مشاغل کاذب نجات دهند.
تحقق اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم/رضایت جوان بهمئی از پرورش سود آور مرغ بومی
گیتی آنلاین - جوان روستایی بهمئی با اعلام رضایت از راه اندازی یک واحد کوچک پرروش مرغ بومی، به جوانان بیکار توصیه کرد، به جای انتظار برای ورود به مشاغل دولتی به کارهای اقتصادی خانگی و سود آور روی آورند.
صفحه  از ۲