پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

با ۱۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار و تا پایان بهمن‌ ماه به بهره‌برداری می‌رسد:
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تا بهمن ‌ماه امسال 2 هزار طرح اشتغال‌زایی را در استان گلستان ایجاد و به ‌بهره‌برداری می‌رساند.
لزوم توجه به توسعه صنعت گردشگری در آزادشهر
گردشگری بر بسیاری از مولفه‌های عمده اقتصادی نظیر درآمد، اشتغال، سطح قیمت‌ها و عرضه و تقاضا در جامعه موثر است و تقویت آن ضامن منافع اقتصادی کشورها خصوصاً کشورهای در حال توسعه است.
جمعیت کیفری گلستان ۲۲درصد کاهش یافته است/صدور ۴۰۰۰رأی جایگزین حبس
رئیس کل دادگستری گلستان:
رئیس کل دادگستری گلستان از صدور بیش از چهار هزار رأی جایگزین حبس در گلستان خبر داد و گفت: جمعیت کیفری گلستان ۲۲درصد کاهش یافته است.
مطالعات جابجایی 63 روستای پرخطر گلستان آغاز شد
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن گفت: گزارش اولیه پژوهشکده سوانح طبیعی کشور بر لزوم جابجایی کلی و یا جزیی 63 روستای در معرض خطر رانش و سیلاب استان گلستان تاکید دارد بنابراین مطالعات تکمیلی برای مشخص شدن چگونگی و ضرورت اجرای آن در قالب طرح تفصیلی آغاز شد.
فرماندار: سیل 7390 میلیارد ریال به گنبدکاووس خسارت زد
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس اعلام کرد که بر اثر آبگرفتگی و سیل روزهای پایانی سال گذشته و اوایل امسال، درمجموع هفت هزار و 390 میلیارد ریال به بخش های مختلف این شهرستان خسارت وارد شده است.
دستگیری ۲۵ نفر در پارتی شبانه ناهار خوران گرگان
دادستان مرکز استان گفت :بامداد امروز۲۵ نفر در پارتی شبانه ناهار خوران گرگان دستگیر شدند.
روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان پاسخ دهد
اخیرا خبری از سوی مدیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آزادشهر در فضای مجازی منتشر شده که با واکنش برخی از شهروندان مواجه شد و مردم می خواهند بدانند این آمار چگونه محاسبه شده است.
ضرورت تعامل سازنده و به دور از تبعیض با رسانه‌ها
اخیرا انتشار یک خبر انتقادی از میراث فرهنگی آزادشهر موجب شد مدیر میراث فرهنگی آزادشهر از پاسخگویی به خبرنگار ما خودداری کند.
سیل ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت به بناها و آثار تاریخی گلستان وارد کرد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از خسارت ۱۰۰ میلیارد ریالی به آثار تاریخی استان در جریان سیل اخیر خبر داد.
۱۶۲ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای جبران خسارت سیل به گلستان اختصاص یافت
سرپرست استانداری گلستان گفت: مبلغ ۱۶۲ میلیارد تومان معادل ۵۰ درصد اعتبارات بلاعوض خسارات سیلاب در بخش کشاورزی استان واریز شد.
صفحه