پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       

gitionline.ir

راهکارهای تعامل و همکاری مشترک با هدف انعکاس فعالیت های حوزه کسب وکار مورد بررسی قرارگرفت .
در نشست هیات رئیسه اتاق اصناف با مدیرکل سازمان صدا وسیمای استان البرز :
در نشست هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان البرز با دکترمقدسی ، مدیر کل سازمان صدا وسیمای استان البرز،راهکاری های تعامل و همکاری های مشترک با هدف انعکاس رویدادهای سطح بازار کرج در این رسانه مورد بحث و بررسی قرارگرفت .
آشنایی با قوانین نظام صنفی ،گام نخست برای ورود به دنیای کسب و کار است.
محمد رضا چوپانی،عضو هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان البرز:
نکات مهم و قابل توجه برای افراد صنفی شامل : صدور فاکتور معتبر برای مشتریان ،رعایت حاشیه سود قانونی مصوب کمیسیون عالی نظارت و به همراه داشتن فاکتور خرید کالاهای خریداری شده و موجود در واحد صنفی و ارائه به بازرسان هستند که رعایت این موارد از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری خواهد کرد .
تکمیل بیمارستان کمال شهر روی میز پیگیری
گیتی آنلاین - رئیس شورای اسلامی کمال شهر از پیگیری جدی مدیریت شهری برای گره گشایی از روند ساخت بیمارستان 100 تختخوابی کمال شهر خبر داد.
پرواز دوباره سیمرغ شهادت
نگاه مضطرب علی به مادرش خیره بود. تمام حرکاتش را کنترل می کرد. از رفتار مادرش و اطرافیان تا حدودی نگران و سردرگم شده بود. گریه های ناگهانی و پنهانی مهمان ها برایش عجیب بود.
نشست هماهنگی و تبادل نظر در خصوص چگونگی اجرای برنامه های مشترک
میان اتاق اصناف و سازمان تعزیرات حکومتی البرز صورت گرفت
آقای مختاری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان البرز به همراه روسای شعب تعزیرات در دیداری با اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف در خصوص اجرای طرح ها و برنامه های مشترک گفتگو کردند .
در تمامی مولفه های اجتماعی و اقتصادی به گواه شاخصها و ارزیابی ها رشد داشته ایم.
مدیرکل تحول اداری و برنامه ریزی استانداری البرز:
گیتی آنلاین _ حسین رحمانیان در آستانه انتخابات مجلس در پیش خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان فردیس در جمع نمازگزاران به اهمیت انتخابات سرنوشت ساز مجلس یازدهم پرداخت و با اعلام گزارشی از اقدامات دولت در استان البرز بعنوان ثمره ای مهم از دستاوردهای جمهوری اسلامی، ابعاد مختلف سیاسی اجتماعی انتخابات را بعنوان یک حرکت ملی در طول بیش از چهار دهه استمرار، مورد تبیین قرار داد
ششمین جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان البرزافتتاح شد
گیتی آنلاین - صحبت های دکتر کریمی رئیس مرکز آموزش بین المللی قندکرج که در خصوص ششمین جشنواره دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان البرز و پنجاهمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای که از 16 الی 19 آذر ماه امسال برگزار شد.
آغاز طرح خود نظارتی و تشدید بازرسی از واحد های صنفی سطح شهر
بهروز حصاری رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز خبر داد :
طرح خود نظارتی و تشدید بازرسی از واحد های صنفی سطح شهر ،از امروز(دوشنبه 18 آذر ماه ) و با اعزام 17 اکیپ بازرسی آغاز و تا انتهای ماه جاری برگزار می شود .
رویداد ملی و بین المللی تبادل فناوری بنگاه های کوچک و متوسط و استارت آپ ها
گیتی آنلاین-مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي استان البرز از برگزاري رویداد ملی و بین المللی تبادل فناوری بنگاه های کوچک و متوسط و استارت آپ ها خبر داد.
صفحه  از ۱۲