پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

‍ لزوم تشکیل کمیته حفاری در فردیس/ ساماندهی حفاری ها در دستور کار است
گیتی ؛آنلاین - شهردار فردیس با تاکید بر لزوم تشکیل کمیته حفاری در این شهر، گفت: ساماندهی حفاری ها به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس است.
کرونا در البرز تحت کنترل است ولی تا مهار بیماری همچنان به زمان نیاز است
گیتی آنلاین - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با توجه به گزارش های ارائه شده، شیب شیوع بیماری بواسطه همراهی و همکاری مردم و تلاش های صورت گرفته در البرز ملایم شده و بیماری تحت کنترل است ولی تا مهار کامل آن فاصله داریم.
در آستانه ولادت با سر سعادت بقیه الله الاعظم حضرت مهدی(عج) و هفته سرباز گمنام
گیتی آنلاین - در آستانه ولادت با سر سعادت بقیه الله الاعظم حضرت مهدی(عج) و هفته سرباز گمنام با اقدامات اطلاعاتی و رصد باندهای احتکار،قاچاق و عرضه کنندگان خارج از شبکه اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم (مواد ضدعفونی کننده،ماسک،دستکش و...)
بروز رسانی اتوماسیون اداری شهرداری فردیس در دستور کار
گیتی آنلاین - شهردار فردیس با اشاره به اینکه بروز رسانی اتوماسیون اداری شهرداری فردیس در دستور کار قرار دارد، گفت: این اقدام با هدف بهبود و بالا بردن روند کار و بکارگیری فضای IT انجام می‌شود.
لزوم حمایت از اصحاب رسانه در ایام طرح فاصله گذاری اجتماعی
گیتی آنلاین - با عنایت به مصوبه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر منع چاپ نشریات مکتوب به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، حمایت عملی و ویژه‌ از اصحاب رسانه امری لازم و ضروری به نظر می رسد.
نشست روسای اتاق های اصناف ایران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد
نشست بررسی عملکرد اتاق های اصناف کشور در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و جمع بندی راهکارهای کاهش آسیب ها و تبعات منفی آن در جریان های اقتصادی کشور ،امروز سه شنبه سیزدهم اسفندماه سال جاری برگزار شد .
تالارهای مجالس حق دریافت غرامت فسخ قرارداد را ندارند
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز:
وی از مردم خواست چنانچه موردی درخصوص درخواست دریافت جریمه برای فسخ قرارداد در تالارها و آرایشگاه ها دارند موارد را به اتاق اصناف استان البرز اطلاع دهند و با متخلفان بدون اغماض برخورد خواهد شد.
گیتی آنلاین - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: روند برگزاری انتخابات را در اتاق های شیشه دنبال می کنیم از این رو برای 256 خبرنگار در البرز کارت ویژه تردد به حوزه های انتخابیه و شعب اخذ رای صادر شد.
صفحه