پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

آذربایجان غربی مهد امنیت در کشور
اجرای مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا در ارومیه
مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا در ارومیه با حضور مقامات لشکری و استانی برگزار گردید. در این مراسم بر مشارکت مردم در تامین امنیت از سوی سخنرانان تاکید شد.
غربی‌ها به دنبال سلطه فرهنگی هستند
گیتی آنلاین- تولیت آستان قدس رضوی گفت: غربی ها امروز به دنبال ترویج سبک زندگی خود و القای آن به دیگر ملت ها هستند.
اطعام 2 میلیون نفر همزمان با روز عید غدیر
گیتی آنلاین-مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: امسال 2 میلیون اطعام برای عید غدیر در نظر گرفته شده است که امیدواریم مراجع تقلید نیز در راستای سوق دادن مردم به سمت این حرکت حمایت‌های لازم را داشته باشند.
دانشگاه ملایر موفق به جذب گرنت 2017 اتحادیه اروپا شد
گیتی آنلاین- مدیر امور بین الملل و سرپرست دانشجویان غیرایرانی دانشگاه ملایر گفت: بر اساس اعلام نتایج اتحادیه اروپا طی یک ماه گذشته، دانشگاه ملایر به عنوان تنها دانشگاه ایرانی در سال 2017 موفق به جذب گرنت از اتحادیه اروپا شد.
کنگاور، پیشرو در فرهنگ بخشش
گیتی آنلاین-چند ماه پیش جوان موتورسواری به صورت غیرعمد، جان پیرمرد سالخورده کنگاوری را گرفت که خانواده متوفی با 'بخشش' جوان نادم را بخشیدند و از دریافت دیه صرف نظر کردند.
روایت عاشقانی از«معبری به آسمان» در زدودن چهره محرومیت ازکرمانشاه
گیتی آنلاین-گروه جهادی «معبری به آسمان» یکی از گروه‌های جهادی، ده سالی است عاشقانه به مناطق محروم کرمانشاه سفر می کند تا غبار محرومیت از چهره مناطق محروم از جمله منطقه سرفیروزآباد بزداید.
شب های فرهنگی کرمانشاه در برج میلاد تهران برگزار می شود
گیتی آنلاین- رئیس هیات مدیره خانه کرمانشاهیان مقیم تهران از برگزاری شب های فرهنگی کرمانشاه در روزهای چهارم و پنجم شهریور و در برج میلاد تهران خبر داد.
استاندار کرمانشاه: خبرنگاران زمینه توسعه یک جامعه را فراهم می کنند
گیتی آنلاین-استاندار کرمانشاه با اشاره به جایگاه والای خبرنگاری و رسانه گفت: خبرنگاران و رسانه ها زمینه توسعه یک جامعه را فراهم می کنند و به مردم آگاهی می دهند.
حضور زنان در ورزشگاه هایک طرح غربی است/ مطرح کنندگان این طرح هیچ دغدغه ای نسبت به رفع معضلات بانوان ندارند
کارشناس علوم دینی و حوزوی در گفتگو با رودبار ما بیان کرد؛
گیتی آنلاین - کارشناس علوم دینی و حوزوی گفت: بحث حضور زنان در ورزشگاه ها از طرف افرادی مطرح می شود که هیچگونه دغدغه ای نسبت به مسائل زنان ندارند این افراد در واقع طرح ها و نقشه های غرب را در جامعه بسط و گسترش می دهند. به گزارش رودبار ما، بحث حضور زنان در ورزشگاه ها یکی […]
همایش تجلیل از 35اُمین دوره مسابقات فرهنگی هنری قرآن و عترت شهرستان رامیان
با حضور معاون فرماندار شهرستان رامیان برگزار شد؛
گیتی آنلاین - همایش تجلیل از سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی هنری قرآن و عترت شهرستان رامیان، صبح امروز با حضور معاون فرماندار و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
صفحه  از ۲