پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

تخریب واحدهای بازیافت ضایعات در محله ملا حسینی کرمانشاه توسط اجرائیات شهرداری و اعتراض مالیکن این واحدها + فیلم
گزارش ویدیویی:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در پی تخریب برخی واحدهای جمع آوری و بازیافت ضایعات در محله ملا حسینی کرمانشاه توسط اجرائیات شهرداری ، عده ای از کارگران و مالکین این واحدها در مقابل فرمانداری کرمانشاه تجمع کردند و خواستار احقاق حقوق خود از سوی فرماندار کرمانشاه شدند ...
«تورم» افزایش دستمزد کارگران را بلعید!
یادداشت
گیتی آنلاین - کرمانشاه - اینکه بگویند وزیر کار قول داده بعد از شش ماه دوباره دستمزد کارگران زیاد می‌شود، خیلی عملی و قابل تحقق نیست.
مردم از کمبودها و معضلات زندگی در شهرک های بسیج و کهریز می گویند
گیتی آنلاین گزارش می دهد؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - خیابانها و معابر خاکی و پر از چاله و فاضلاب ، بوی تعفن رودخانه و شرکت بازیافت زباله ، عدم وجود فضای سبز ،چپ زیر ساخت های شهری ، جولان معتادان و زباله گردها و ... تنها بخشی از معضلاتی است که هر روزه مردم شهرک های حاشیه ای همچون بسیج و کهریز از آن رنج می برند ....
بررسی تخلف بیش از 140 مدیر دولتی در استان  /  افزایش نظارت الکترونیک در دستور کار سازمان بازرسی
در نشست خبری مدیر کل اداره بازرسی استان کرمانشاه مطرح شد؛
گیتی آنلاین – کرمانشاه – محمد جهانیان بازرس کل قوه قضاییه در استان کرمانشاه از پیگیری تخلفات مدیران دولتی استان خبر داد و گفت تا کنون بیش از 140 پرونده در این خصوص در اداره بازرسی استان کرمانشاه در دست بررسی است .
گزارش دردناک از وضعیت محله مراد آباد کرمانشاه
گیتی آنلاین بررسی می کند ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - محلات حاشیه نشین در کلانشهرها امروزه به مناطقی تبدیل شده اند که انواع معضلات اجتماعی را در خود جای داده اند ، در شهری مانند کرمانشاه دهها محله حاشیه ای وجود دارد که کمترین امکانات و رفاه اجتماعی در آن وجود دارد ، محمد حقیقی راد خبرنگار سرویس اجتماعی گیتی آنلاین به شهرک مراد آباد یکی از محلات حاشیه نشین کرمانشاه سر زده است و گزارشی دردناک را از این منطقه تهیه کرده است که در ادامه آن را می بینبم.
آیا  کودک کار کرمانشاهی خودکشی کرد؟!
مرگ آرمین در هاله ای از ابهام ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - پیکر آرمین کودک کاری ۱۱ ساله ای که به گفته برخی دست به خودکشی زده است ، پس از هفت روز از سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه اجازه خروج پیدا کرد تا به خاک سپرده شود ، اما هنوز ابهاماتی در مورد علت مرگ این کودک وجود دارد که در گزارش پیش رو آن را بررسی خواهیم نمود...
جان باختن عابر پیاده در برخورد با خودرو سواری در کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو راننده خودرو سواری جان یک عابر پیاده را در بزرگراه امام خمینی کرمانشاه گرفت
زباله گردی؛ افزايش خشم و دردهای پنهان فقر
گیتی آنلاین گزارش می دهد ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در سالهای اخیر با افزایش نرخ تورم ، بالا رفتن افسارگسیخته قیمت کالا و خدمات و به تبع آن افزایش فقر و بیکاری و کاهش قدرت خرید مردم ، پدیده ای بنام زباله گردی به شدت و به وفور در جامعه ایرانی نمود پیدا کرده است و تبدیل به یک معضل خطرناک شده است.
تبریک اهالی ورزش  به والیبالبست سابق کشورمان در پی تولد شاهان جوهریان + ویدیو
شهرام جوهریان صاحب فرزند شد ؛
گیتی آنلاین - ورزشی - شهرام جوهریان والیبالیست سابق و نایب رئیس هیات والیبال استان کرمانشاه چند روزی است غرق در شادی تولد «شاهان» خود شده است، پسر نیک نام و نیک پی شهرام جوهریان با نام شاهان جوهریان در سانفرانسیسکو دیده به جهان گشوده و موجی از تبریک و تهنیت اهالی ورزش را به همراه داشته است.
مرحومه آسیه پناهی هیچ‌گونه رابطه استیجاری با اوقاف نداشته است
مدیر کل اوقاف استان کرمانشاه تاکید کرد ؛
گیتی آنلاین - در روزهای اخیر و در پی مرگ آسیه پناهی و حواشی پیرامون این اتفاق مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از عدم ارتباط استیجاری زمین مرحومه با اوقاف خبر داد.
صفحه  از ۷۰