پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

مشاهد یوزپلنگ ایرانی در قصر شیرین
نیروهای ارتش مستقر در منطقه خبر دادند؛
به گفته نیروهای ارتشی مستقر در منطقه قصر شیرین شماری از این نیروها و مردم محلی یک قلاده یوز ایرانی را در قصرشیرین مشاهده کرده اند.
پالايشگاه كرمانشاه موفق به ساخت انواع كاتاليست هاي تزريقي لجن هاي نفتي شد
ثبت افتخاري ديگر براي بخش خصوصي در پالايشگاه كرمانشاه ؛
صنایع نفت در سراسر دنیا روزانه بیش از ۴.۱ میلیون بشکه لجن‌های نفتی مخاطره آمیز برای محیط زیست تولید می‌کنند، افزود: میلیون‌ها بشکه لجن نفتی بدون هیچ توجیه اقتصادی درون مخازن ذخیره موقت، گودال‌ها و حوضچه‌ها نگهداری می شود.
تلاش قرارگاه جهادی کرمانشاه در راستای تحقق اهداف ناجا است
سردار امان الهی تصریح کرد ؛
کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان گفت: از بدو ایجاد قرارگاه جهادی تربیت و آموزش در استان، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا اهداف ناجا را که همان ارتقای کارایی پلیس است، محقق کنیم.
ماندن « آرش رضایی » بعنوان شهردار ، خیانت به مردم کرمانشاه است
عضو جوان شورای شهر کرمانشاه؛
سید پیمان موسوی جوانترین عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه فرصت سوزی و عدم توانایی در جذب بودجه های دولتی توسط شهردار کرمانشاه را از نشانه های ضعف مدیریت آرش رضایی بیان کرد و ماندن ایشان در پست شهردار را خیانت به مردم کرمانشاه دانست.
کرمانشاه قربانگاه باغ شهرها !
بهزاد خالوندی؛
ابعاد اتفاقات تلخی که پیرامون باغات شهری در استان کرمانشاه رخ داده، آنچنان عظیم و گسترده است که وصفی جز “فاجعه” را نمی‌توان برای آن به کار برد. در این میان حجم عظیمی از این تقصیرات متوجه مدیریت شهری است؛ مديريتي که از دیرباز از یک ضعف مزمن و تاریخی رنج می برد. […]
ضیافت افطار و لبیک گفتن
کندوکاوهای اجتماعی☘;
رفتن یا نرفتن؟ دعوت افطاری را لبیک گفتن و "رفتن" و یا اینکه مردم معترض را لبیک گفتن و "نرفتن"!!! ؟
از مدیران روابط عمومی ورزش و جوانان  استان و شهرستان کرمانشاه تقدیر شد
بمناسبت هفته تربیت بدنی ؛
ارسلان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه به مناسبت هفته روابط عمومی از زحمات مدیران روابط عمومی استان و شهرستان کرمانشاه تجلیل کرد
فیلترینگ فضای مجازی و پیامدهای آن بر صنعت گردشگری کشور
سید محمد موسوی- خبرنگار و فعال گردشگری
چندین سال بود که با توجه به علاقه ای که به طبیعت و فرهنگ و تاریخ سرزمینم داشتم از اینترنت و جستجوگر گوگل استفاده می کردم و با زحمات فراوان و اینترنت کم سرعتی که در سالهای نه چندان دور در دسترس مردم ایران قرار داشت تصاویر و اطلاعات خوبی از نقاط بکر ، دیدنی و توریستی ایران زمین خصوصاً استان کرمانشاه بدست می آوردم و در اختیار دیگران می گذاشتم.
1 طلا و  دو برنز حاصل کار کشتی گیران کرمانشاهی
در مسابقات کشتی نظامیان جهان ؛
مسابقات کشتی نظامیان جهان در حالی با نایب قهرمانی تیم آزاد ایران به پایان رسید که حاصل حضور چهار کشتی گیر کرمانشاهی در این مسابقات، کسب یک نشان طلا و 2 نقره بود.
حمله 2 قلاده پلنگ باعث تلف شدن 400 رأس دام زلزله زدگان شد
در ثلاث باباجانی رخ داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از تلف شدن 400 راس گوسفند زلزله زدگان این شهرستان در پی حمله 2 پلنگ در این شهرستان خبرداد.
صفحه  از ۱۳