پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

بهره‌برداری از 2700 شغل برکت در شهرستان‌های استان تهران
با حضور مدیرعامل بنیاد برکت در ورامین کلید خورد:
بیش از 2 هزار و 700 شغل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در شهرستان‌های استان تهران به بهره‌برداری رسید.
شفیعی: لزوم تجدید نظر در نظام حکمرانی منطقه ای استان تهران
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره مشکلات ساختار سازمانی دستگاه های اجرایی استان گفت: لازم است در نظام حکمرانی منطقه‌ای استان تهران تجدید نظر شود.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: کانون ارزیابی شایستگی مدیران درواقع احصا توانمندی ها در افراد است و همه کارکنان دولت باید تشویق شوند که اگر علاقمند هستند در مسیر مدیریت حرکت کنند شایستگی ها و توانایی های خود را شناسایی کرده و در مسیر توسعه شایستگی های فردی قرار بگیرند.
نرخ تورم و تغییرات قیمت کالاها در شهریور ماه اعلام شد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نرخ تورم و تغییرات قیمت در گروه عمده کالا در شهریور ماه سال جاری را اعلام کرد.
شفیعی در جلسه کمیته توزیع عوارض آلاینده ها:
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: با مدیریت درست می توان حتی با منابع محدود نيز آثار مخرب آلاینده های زیست محیطی در سطح استان را تا حد امکان تعدیل کرد.
۹۴۱۳ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری ( بالغ بر ۱۹/۲درصد گواهینامه های صادره در کشور) در پایه های ۳، ۴ و ۵ توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران صادر شد.
بازدید مسعود شفیعی از پروژه گازرسانی به چند روستای دهستان سولقان
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با حضور در امامزاده داوود دهستان سولقانِ بخش كن، از پروژه گازرسانی به چند روستای این منطقه بازدید کرد.
در بیست و دومین دوره جشنواره انجام شد؛
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: ارزيابي عملكرد دستگاههای اجرایی در این دوره از جشنواره شهید رجایی در قالب مستندات و گزارشات موجود در «سامانه ارزيابي» صورت گرفته و فعالیتهای ۶۳ دستگاه اجرایی استان با توجه به شاخصهای عمومی و اختصاصی، مورد بررسی قرار گرفته است.
فراخوان عمومی انتخاب مدیر و کارشناس در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی
در استان تهران اتفاق افتاد؛
سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران در راستای استفاده بهینه از سرمایه‌های انسانی دولت، ایجاد فرصت برابر برای ارتقای شغلی و تحقق شایسته‌سالاری، نحستین فراخوان دعوت به همکاری برای انتخاب مدیران و کارشناسان مورد نیاز خود را منتشر کرد.
مدیرعامل آب و فاضلاب غرب تهران:
مدیرعامل آب و فاضلاب غرب استان تهران از تهیه و تدارک مراحلی برای استفاده بهینه از کود انسانی به دست آمده از تصفیه آب و فاضلاب خبرداد.
صفحه