پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

فریضه امر به معروف و نهی ازمنکر باید در جامعه نهادینه شود
فرمانده هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد گفت: در برهه کنونی که ترویج بی‌عفتی و بدحجابی از سوی دشمنان به شدت در حال اجرا است باید فریضه امر به معروف و نهی ازمنکر را هرچه بیشتر در جامعه نهادینه کرد.
عدم بودجه کافی مشکل همیشگی ورزشکاران
رئیس هیئت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای تایباد گفت: پس از گذشت 2 سال پیگیری مداوم تنها باشگاه ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای در این شهرستان سال گذشته مصادف با میلاد امام حسن مجتبی(ع) در یک مکان استیجاری افتتاح شد.
سرمایه‌گذاری بیش از ۳۰ میلیارد تومان در پروژه سافاری طرقبه در مجموعه چالیدره
شهردار طرقبه خبر داد؛
شهردار طرقبه از سرمایه‌گذاری بیش از ۳۰ میلیارد تومانی در پروژه سافاری طرقبه در مجموعه چالیدره خبر داد.
چهار طرح عمرانی و اشتغال زایی در تایباد به بهره‌برداری رسید
در هفته دولت انجام شد؛
چهار طرح عمرانی و خدماتی با هزینه ۷۱میلیارد و ۴۵۰میلیون ریال در شهرستان تایباد به بهره برداری رسید.
1600 طرح عمرانی و خدماتی در استان خراسان رضوی افتتاح و به بهره‌برداری رسید
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی؛
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی گفت: هفته دولت امسال یک هزار و 603 طرح عمرانی و خدماتی در این استان با اعتبار 19 هزار و 604 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
وزارت نیرو؛ پیشرو در توجه به مسائل فرهنگی و دینی کارکنان و خانواده های آنان در میان دستگاه های اجرایی کشور/ خراسان رضوی مهد امور فرهنگی و دینی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد مقدس مطرح کرد؛
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مشهد مقدس گفت: تعداد دستگاه های اجرایی محدودی هستند که در بحث فرهنگی و دینی برای خانواده ها و فرزندان کار کنند اما در این زمینه وزارت نیرو اقدامات وسیعی انجام داده است.
هدف بیمه سلامت پوشش محرومان واقعی است
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور:
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: هدف بیمه سلامت پوشش محرومان واقعی است چرا که اکنون سفره ای به نام محرومان پهن می شود و همه جز محرومان بر سر این سفره حضور دارند.
مقام و جایگاه شهدا باید در جامعه همواره حفظ شود
در تایباد برگزار شد؛
معاون سیاسی – امنیتی استانداری خراسان رضوی، گفت: اقدامی که شهدا انجام دادند در راه رضای خدا و برای خدا شکل گرفته و از ارزش واقعی و ماندگاری برخوردار است و باید مقام و جایگاه شهدا همواره در جامعه حفظ شود.
کاهش خدمات بیمه سلامت شایعه است
مدیرعامل بیمه سلامت:
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بیمه سلامت کشور گفت: بیمه سلامت قصد کاهش خدمات را نداشته و برای جلوگیری از این امر تمام تلاش خود را به‌کار می‌برد.
شهرستان مرزی تایباد نماد وحدت و انسجام است
جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان‌رضوی گفت: از سالیان گذشته شهرستان مرزی تایباد نماد وحدت و انسجام بوده و از این رو همیشه مورد توجه دشمنان قرار گرفته اما به یاری نیروهای مسلح مستقر در مرزهای این شهرستان امنیت کامل در منطقه و به تبع آن در کشور برقرار است.
صفحه  از ۵۳