پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

دیواره سنگ نوردی تربت جام‌ افتتاح شد.
همزمان باهفته کرامت
رییس اداره ورزش و جوانان تربت جام از افتتاح دیواره سنگ نوردی در این شهرستان خبرداد.
ترامپ در ناتوانی حرف خود را عوض کرده و پس گرفت
امام جمعه مشهد مطرح کرد:
امام جمعه مشهد با اشاره به ساقط کردن پهباد امریکا توسط ایران گفت: ترامپ وقتی حرف از جنگ زد دید نمی‌تواند جواب ایران را بدهد و بلافاصله حرفش را عوض کرده و پس گرفت.
امیدبخشی به جوانان نقش مهم استادان دانشگاه‌ درگام دوم انقلاب است
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: بصیرت افزایی و امیدبخشی به جوانان نقش مهم استادان دانشگاه‌ها در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است.
گشایش دهکده صنایع دستی در مشهد
نمایشگاه دهکده صنایع دستی درباغ گیاهشناسی مشهد اسلامی در قالب ۲۷ غرفه به صورت دائمی افتتاح شد
اجرای 37 طرح عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت در نهبندان
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای محرومیت‌زدایی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، 37 طرح عمرانی و زیربنایی را در شهرستان نهبندان به بهره‌برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.
محرومیت‌زدایی از شهرستان مرزی صالح‌آباد
یکی از شرقی‌ترین بخش‌های شهرستان تربت‌جام که با دو کشور افغانستان و ترکمنستان هم‌مرز است. این بخش از سال 42 دارای شهرداری و از سال 1316 دارای بخشداری بوده، پس از مطالبات زیاد مردم این منطقه در نیمه دوم سال 97 از تربت‌جام منفک در قالب شهرستان صالح‌آباد با ٢ بخش، 4 دهستان، ٨١روستای بالای ٢٠خانوار و ١١روستای زیر ٢٠خانوار و جمعیت به‌عنوان بیست و نهمین شهرستان خراسان رضوی توسط وزارت کشور معرفی شد.
برگزاری همایش « حمایت از کودکان و مردم فلسطین» در تربت جام
دبیر جوانان وحدت آفرین جام خبر داد
دبیر جوانان وحدت آفرین جام از برگزاری همایش « حمایت از کودکان و مردم فلسطین» در تربت جام خبر داد و افزود : این همایش همزمان در سالروز جهانی قدس با حضور علما و اندیشمندان تسنن و تشیع برگزار خواهد شد.
اوصاف وفضایل امیرالمومنین  انکارناپذیر است
حجه الاسلام دامن پاک جامی عنوان کرد :
خطیب مراسم شب بیست و یکم قدر با گرامی داشت شب های بافضیلت قدر افزود: حضرت علی (ع)شخصیت بی نظیری است که حتی دشمنان اودربیان فضایل ومناقبش اقرارنموده ولب به اعتراف گشودند
آموزش احکام و سبک زندگی اسلامی به زبان اشاره در تربت جام
آموزش زبان اشاره برای معلولین شهرستان تربت جام توسط اساتید مسلط به زبان اشاره از دفتر آیت الله وحید خراسانی در مصلی الغدیر برگزار شد
رقابت ۱۶ تیم درمرحله حذفی فوتسال جام‌رمضان تربت جام
بامشخص شدن چهره دوتیم صعودکننده ازگروه دوم مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان تربت جام پازل ۱۶ تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم حذفی مسابقات تکمیل گردید
صفحه  از ۵۱