پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

تکنیک موثر درمانی سرطان در مرکز تخصصی رادیو تراپی و انکولوژی رضا(ع) مشهد
برای اولین بار در کشور صورت گرفت؛
انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مشهد و مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا(ع) بهترین و موثرترین تکنیک درمانی ممکن برای غلبه بر سرطان را دارد.
دروازه طلایی تئاتر روی میز تدوین
تدوین مستند «دروازه طلایی» آغاز شد.
انتقال قدرت دراستانها باید با همان آرامش و عقلانیت مرکز باشد
از آنجا که بدنبال تغییر وزرا و دولت ،بطور طبیعی تغییرات مدیریتی به بدنه اجرایی در استانها نیز سرایت میکند ،باید مراقبت کرد که این تغییرات در شرایط سالم و آرام و بدون تنش وبا حفظ روند اجرایی استان صورت گیرد.
بیش از ۵۰ هزار نفردر پنج هزار واحد و مرکز فرهنگی  مشغول به کار هستند
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان گفت: بیش از ۵ هزار واحد و مرکز فرهنگی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی صادر شده و بیش از ۵۰ هزار نفر در آن مشغول به کار هستند.
چهل و چهارمین دوره مسابقات قران کریم خراسان رضوی از ۲۰ شهریور آغاز می‌شود
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه به صورت ارتباط زنده تصویری و ضبط اثر برگزار می شود.
اصلاح سازه ریلی فولاد خراسان
سرپرست حمل و نقل ریلی شرکت فولاد خراسان از اصلاح سازه ریلی فولاد خراسان با هدف کاهش استهلاک خطوط و بهبود فرایند توزین خبر داد.
۸۰ درصد کمک‌های مومنانه توسط مردم انجام شده است
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ۸۰ درصد کمک‌های انجام شده در جهت دستگیری از نیازمندان توسط مردم صورت گرفته است.
تهیه ۳۰۰ کپسول اکسیژن از محل نذورات و کمک‌های خیرین برای بیماران نیازمند کرونایی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: : تاکنون ۳۰۰ کپسول اکسیژن از محل نذورات و کمک های خیرین تامین شده و ۲۰۰ کپسول دیگر به زودی تهیه و در اختیار بیماران کرونایی قرار خواهد گرفت.
سهیمه واکسن دانشگاه علوم پزشکی نیشابور قابل قبول است
معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت نیشابور گفت: سهمیه واکسن دریافتی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور نسبت به جمعیت قابل قبول است.
اهدای تجهیزات  بیمارستانی به ارزش ۱۵ میلیارد تومان توسط آستان قدس برای بیماران کرونایی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اقدامات و تلاش‌های آستان قدس رضوی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حرم مطهر رضوی قدردانی کرد و گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک تکلیف شرعی است.
صفحه  از ۶۲