پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

جولان سگهای ولگرد وبلاصاحب در تربت جام
سگ‌های ولگرد و بدون صاحب این روزها به یکی از مشکلات محیط اجتماعی و شهری تبدیل شده و همه جا هستند، دیگر فقط نه در روستاها و بیابان‌ها بلکه در هر کوی و برزن و خیابانی و در هر ساعتی از شبانه روز دیده می‌شوند. سگ‌های ولگرد در تربت جام در گاهی اوقات به صورت گله‌ای حرکت می‌کنند و وحشت در دل شهروندان انداخته‌اند.
خراسان رضوی رتبه سوم اشتغال در کشور دارد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی در سامانه رصد اشتغال کشور توانسته با ثبت ۴۸ هزار اشتغال رتبه سوم را بعد از تهران و خوزستان از آن خود کنند.
سبد کتابخوانی خانوار به خانواده‌ها اضافه می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مهمترین اتفاقی که طی یکسال گذشته در حوزه کتاب رخ داد، تصویب طرح «سبد فرهنگی خانوار» در شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی بود تا همواره کتاب به عنوان یک عضو جدایی‌ناپذیر از خانواده باشد.
تا کنون هیچ کتابی در رابطه با اشغال مشهد  نوشته نشده
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مشهد دوبار توسط اشغالگران روس و انگلیس اشغال شد اما تا کنون هیچ کتابی در رابطه با اشغال مشهد نوشته نشده و نه تنها نسل گذشته بلکه نسل جدید نیز هیچ گونه اطلاعاتی در این خصوص ندارند.
وقایعی چند هفته گذشته شایسته و بایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نبوده و نیست
رئیس شورای اسلامی استان گفت: وقایعی که در این چند هفته گذشته در کشور اتفاق افتاده است شایسته و بایسته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نبوده و نیست.
به مناسبت هفته بزرگداشت فراجا و هفته وحدت یکدوره مسابقه مهیج سوارکاری باحضور مسئولان و علاقه مندان به رشته سوارکاری با شرکت سوارکاران درجه یک استان درمحل باشگاه ایلین این شهرستان برگزار شد.
مشارکت و محوریت مردم در میزبانی از زائرین امام‌ هشتم پیشرفت چشمگیری داشته است
معاون اجرایی رئیس‌جمهور:
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: «مشارکت و محوریت مردم در میزبانی و خدمت‌رسانی به زائرین امام‌رضا علیه‌السلام پیشرفت چشمگیری داشته وپیش‌بینی ‌های لازم در تامین مایحتاج زائرین صورت گرفته وهیچ‌گونه نگرانی جز زیارت، وجود نخواهند داشت.»
مشارکت در آزادی ۴۸ زندانی جرایم غیرعمد از محل موقوفات
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ۴۸ زندانی جرایم غیرعمد به همت ستاد امور خیریه خراسان رضوی آزاد شدند.
پلمپ دو واحد بدلیل فروش زعفران تقلبی در شهرستان مشهد
رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی شهرستان مشهد ازپلمپ دو واحد بدلیل فروش زعفران تقلبی در محدوده خیابان امام رضاع در شهرستان مشهد خبر داد .
سفرعاشقانه 2600کیلومتری از مشهد به کربلای معلی
هر سال کاروان پیاده‌ انصارالحسین که از مشهد مقدس عازم عتاب عالیات می‌شود، تا بعد از طی کردن 2600 کیلومتر پیاده‌روی، در آستانه اربعین حسینی به کربلای معلی برسند.
صفحه