پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

مهمترین ویژگی پویش های  عاشورایی ارتباط با قلب های مردم است
مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان خراسان رضوی:
مجتبی محمودی: مهمترین ویژگی پویش مشهد حسینیه سیدالشهدا را به عنوان یک جنبش عاشورایی، ارتباط با قلبهای مردم و دارای کارکردی رسانه ای دانست.
پویش مردمی مشهد حسینیه سید الشهدا، احیا کننده مکتب اهل بیت علیه السلام
مدیر اعزام مبلغ آستان قدس رضوی:
حجت‌الاسلام و المسلمین عماد دخانی: سیاه پوشی از مصادیق روشن تعظیم شعائر دینی است از این جهت که نشانه‌ای از اعلام و بزرگداشت عزای اهل بیت به ویژه سیدالشهدا می باشد و امری بسیار مطلوب و لازم و ضروری است.
امام حسین علیه السلام کشتی نجات و درمان روح جامعه
نائب رئیس اسبق شورای هیئت‌های مذهبی کل کشور:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن صباغیان:با توجه به وجود شرایط کرونا و آسیب‌هایی که ازنظر روانی بر جامعه تحمیل کرده است بازهم کشتی نجات توسل و توکل به قرآن کریم، اهل‌بیت علیهم‌السلام، سیدالشهدا و توجه به توصیه‌ها و بیانات مقام معظم رهبری می باشد.
پرداخت صد درصدی مطالبات زعفرانکاران تایبادی
مدیر جهاد کشاورزی تایباد از پرداخت صد درصدی مطالبات زعفرانکاران این شهرستان خبر داد.
سیاه‌پوشی، حرکتی همیشگی و مردمی در عزاداری سیدالشهدا
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس:
حجت‌الاسلام پژمان فر: سیاه‌پوشی و نصب پرچم‌های سیاه درب منازل همواره حرکت مردمی بوده و پویش مردمی مشهد حسینیه سیدالشهدا علیه اسلام این مسیر را زنده نگه خواهد داشت.
مشکلات اراضی تایباد مورد واکاری قرار گرفت
جلسه رفع مشکلات اراضی شهرستان باحضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی درمحل فرمانداری تایباد برگزارشد.
آیین افتتاح رسمی پویش مردمی مشهد حسینیه سید الشهدا
با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد:
با حضور حجت الاسلام هادی صاحبقرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آیین افتتاح رسمی پویش مردمی مشهد حسینیه سید الشهدا در محل دبیرخانه دائمی این پویش، برگزار شد.
کشف لوازم قاچاق آزمایش طبی در تایباد
فرمانده انتظامی تایباد از کشف ۱۵۰ عدد کیت قاچاق آزمایشهای طبی قندخون و چربی پیش از خروج از کشور در این شهر مرزی خبر داد.
27 تعاونی در شبکه تعاون روستایی شهرستان تایباد وجود دارد
‍رئیس اداره تعاون روستایی تایباد خبرداد؛
رئیس اداره تعاون روستایی تایباد گفت: ۲۷ تعاونی در شهرستان تایباد در قالب شبکه تعاونی روستایی فعال می باشد، که از این تعداد دو تعاونی زنان روستایی و یک اتحادیه غیر فعال می باشد.
نشست خبری معرفی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد برگزار شد
با حضور مهندس سیاح فرماندارشهرستان تایباد، معاون سیاسی فرمانداری، بخشدار میان ولایت، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اصحاب رسانه، نشست خبری معرفی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری تایباد برگزار شد.
صفحه  از ۵۷