پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

خبر کوتاه
مراسم تودیع و معارفه ی سرپرست بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان فنوج ، امروز ۱۹ دی ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
قتل یا احساس مسئولیت + گفتگویی ویدیویی
مروری بر پدید شوم قتل ناموسی در ایران ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - قتل های خانوادگی یا در اصطلاح عامیانه قتل های ناموسی مسئله ای است که از دیرباز در جوامع سنتی رواج داشته است و هر ازگاهی چنین جنایات فجیعی در نقاط مختلف کشور رخ داده است اما در سالهای اخیر و با گسترش شبکه های اجتماعی پوشش رسانه ای بسیاری از این قتل ها مورد توجه قرار گرفته است در این گزارش ویدیویی محمد حقیقی راد به سراغ این قتل ها رفته است و در گفتگو با بازپرس ویژه قتل دادگستری کرمانشاه این موضوع را مورد واکاوی قرار داده است ....
ثبت اطلاعات مسکن در سامانه ملی املاک الزامی است
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان موجب ایجاد شفافیت اطلاعاتی در حوزه مسکن و تسهیل فرآیند خانه دار شدن تمامی اقشار جامعه می شود.
حمل کالاهای اساسی در جنوب سیستان و بلوچستان از مرز ۷۷۰ هزار تن فراتر رفت
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: ۷۷۰ هزار و ۱۴۳ هزار تن کالای اساسی با ۳۰ هزار و ۸۲۸ سفر باری در ۶ ماهه سال نخست جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل از بندر چابهار به سایر نقاط حمل شده است.
غیر حضوری شدن آموزش ها در همه مدارس شهرستانهای چابهار، کنارک، دشتیاری، زرآباد، راسک و حوزه سیستان در روز شنبه دهم مهر ماه
مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان خبر داد:
داود گلی گفت: به استناد تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری، فعالیت مدارس شهرستانهای چابهار، کنارک، دشتیاری، زرآباد، راسک و حوزه سیستان در روز شنبه دهم مهرماه به صورت غیر حضوری و از درگاه مجازی استمرار خواهد یافت.
ارائه 24هزار نفر خدمت به مهاجران افغانی در نقطه صفر مرزی
مسئول جمعیت امام حسن(ع) سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 24هزار نفر از مهاجران افغانی در نقطه صفر مرزی خدمات مختلف اجتماعی و فرهنگی را دریافت کرده اند.
رشد ۱۱۵ درصدی مشارکت مهندسان سیستان و بلوچستان در نهمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از رشد ۱۱۵ درصدی مشارکت مهندسان استان در نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان نسبت به دوره گذشته خبر داد و گفت: مشارکت بالا مهندسان استان در این دوره از انتخابات تاکنون سبب کسب رتبه دوم کشوری برای استان شده است.
«منزلاب» بدون بیکار با مشاغل برکت
فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در روستای گردشگری منزلاب استان سیستان و بلوچستان باعث شده تا نرخ بیکاری در این روستا به صفر برسد.
76 مرکز جامع سلامت برکت در خدمت محرومان سیستان و بلوچستان
به گفته معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، 76 مرکز جامع سلامت برکت مشغول خدمت‌رسانی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان است.
انقلاب اسلامی بر پایه ارزش‌های اسلامی شکل گرفته است
معاون اول رئیس جمهور:
زاهدان - معاون اول رئیس جمهور گفت: آرمان‌های جمهوری اسلامی بر اساس معارف دینی و اسلامی و برای جلوگیری از تبعیض و نابرابری تدوین شده است.
صفحه  از ۴۱