پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

برگزاری نخستین جلسه کمیته بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE شرکت برق منطقه‌ای غرب در سال ۱۴۰۱
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مجری طرح پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و HSE شرکت برق منطقه‌ای غرب از برگزاری نخستین جلسه کمیته بهداشت، ایمنی و محیط زیست HSE در سال ۱۴۰۱ خبر داد.
کشاورزان دلگان بالغ بر ۷ هزار و ۲۰۰ تن گندم به مراکز خرید تحویل داده‌اند
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلگان گفت : کار برداشت گندم از نیمه دوم فروردین ماه در سطح ۴ هزار هکتار از گندمزارهای منطقه آغاز و تاکنون ادامه دارد‌.
استخر پرورش ماهیان سردآبی در روستای بیدک شهرستان تفتان افتتاح شد
رئیس اداره شیلات شهرستان تفتان با اعلام این خبر گفت :در چارچوب تفاهم نامه همکاری بین اداره کل شیلات آبهای داخلی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و در راستای توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد ، ظهر امروز استخر دومنظوره ذخیره آب کشاورزی-پرورش ماهی قزل‌آلا، در روستای بیدک افتتاح گردید.
انتصاب معاونت هماهنگی اموراقتصادی
استاندار چهارمحال و بختیاری طی ابلاغی " محمدکاظم منزوی" را به‌عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب کرد.
خبر کوتاه
مراسم تودیع و معارفه ی سرپرست بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان فنوج ، امروز ۱۹ دی ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نتایج طرح آینده‌پژوهی جمعیت استان برای مسوولان استانی در شورای اداری استان ارائه شود، گفت: افزایش نرخ باروری در استان مورد تاکید است.
قتل یا احساس مسئولیت + گفتگویی ویدیویی
مروری بر پدید شوم قتل ناموسی در ایران ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - قتل های خانوادگی یا در اصطلاح عامیانه قتل های ناموسی مسئله ای است که از دیرباز در جوامع سنتی رواج داشته است و هر ازگاهی چنین جنایات فجیعی در نقاط مختلف کشور رخ داده است اما در سالهای اخیر و با گسترش شبکه های اجتماعی پوشش رسانه ای بسیاری از این قتل ها مورد توجه قرار گرفته است در این گزارش ویدیویی محمد حقیقی راد به سراغ این قتل ها رفته است و در گفتگو با بازپرس ویژه قتل دادگستری کرمانشاه این موضوع را مورد واکاوی قرار داده است ....
ثبت اطلاعات مسکن در سامانه ملی املاک الزامی است
مدیر کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ثبت اطلاعات در سامانه ملی املاک و اسکان موجب ایجاد شفافیت اطلاعاتی در حوزه مسکن و تسهیل فرآیند خانه دار شدن تمامی اقشار جامعه می شود.
حمل کالاهای اساسی در جنوب سیستان و بلوچستان از مرز ۷۷۰ هزار تن فراتر رفت
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: ۷۷۰ هزار و ۱۴۳ هزار تن کالای اساسی با ۳۰ هزار و ۸۲۸ سفر باری در ۶ ماهه سال نخست جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل از بندر چابهار به سایر نقاط حمل شده است.
غیر حضوری شدن آموزش ها در همه مدارس شهرستانهای چابهار، کنارک، دشتیاری، زرآباد، راسک و حوزه سیستان در روز شنبه دهم مهر ماه
مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان خبر داد:
داود گلی گفت: به استناد تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری، فعالیت مدارس شهرستانهای چابهار، کنارک، دشتیاری، زرآباد، راسک و حوزه سیستان در روز شنبه دهم مهرماه به صورت غیر حضوری و از درگاه مجازی استمرار خواهد یافت.
صفحه