پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

بیانیه کمیسیون حقوق بشر  کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه پیرامون بحران آب خوزستان
گیتی آنلاین - کرمانشاه - حق دسترسی بشر به آب از آنجا که با حیات انسان در ارتباط است همواره در دستور کار جامعه جهانی بوده و در اسناد بین المللی به طور صریح یا ضمنی مورد اشاره قرار گرفته است . حق بر آب به مثابه حقوق بشر به منزله دسترسی آحاد انسان ها به این عنصر حیاتی است و دولتها مکلفند در راستای ماده ۸ اعلامیه جهانی حقوق بشر امکان دسترسی جامعه به آب را به منظور توسعه متوازن فراهم نمایند .
هلال احمر نهادی مردمی و بشردوست است/ خدمات خالصانه جاتگران و امدادگران در بحرانها بی نظیر است
استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه با اشاره به فداکاری، ایثار و خدمات خالصانه، صادقانه و عاشقانه تلاشگران، امدادگران، نجاتگران و داوطلبین جمعیت هلال احمر گفت: نیروهای جهادگر این نهاد مردمی و خدمتگزار در بحران ها پشتیبان و حامی قوی مردم هستند.
قطار اشتغال‌زایی بنیاد برکت به گیلان رسید
با ایجاد 1860 فرصت شغلی در شهرهای صومعه‌سرا و تالش، گیلان نیز به استان‌های تحت پوشش طرح‌های اشتغال‌زایی اجتماع محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام پیوست.
عضو اتحادیه سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی اصفهان هشدار داد:
«با توجه به گسترش ساختمان‌سازی در ارتفاع و افزایش بناهای سربه فلک کشیده، لزوم استفاده مردم از این ابزار مدرن روز به روز بیشتر می‌شود که اگر مردم اعم از مالکان و استفاده کنندگان، نکات ایمنی را رعایت نکنند، قطعا با اتفاقات ناگوارو جبران‌ناپذیری روبرو می‌شویم»
ورق انتخابات رشت با تایید صلاحیت دکتر مسعود اسلامی برگشت
جمع مدعیان انتخابات مجلس رشت در حال تکمیل شدن؛
صفحه