پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

مردم سراوان به کام گناه می سوزند/دکتر مسعود اسلامی
یادداشت دکتر مسعود اسلامی رئیس بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان گیلان؛
اختصاصی گیتی آنلاین/جولان سگ های ولگرد در شهر رشت و بیخیالی شهرداری رشت برای حل مشکل+ تصاویر
گزارش ویژه؛
این روزها جولان سگ‌های ولگرد در رشت سبب رعب و وحشت مردم شده است، بسیاری از این سگ‌ها بیمار هستند و حضور آنها در سطح شهر در حال تبدیل شدن به یک خطر بهداشتی است.
کارگاه سواد بصری ارتقاء کیفیت رسانه های مکتوب و مجازی را در پی دارد
کارشناس و مدرس سینما و عکاسی:
معتقدم مسوولین اداره فرهنگ و ارشاد استان و خانه مطبوعات گیلان باید فعالیت های پشت صحنه ای چاپ نشریه را رصد کنند و برای ترغیب و ایجاد انگیزه در کیفی سازی تصویری مطبوعات مسابقه یا جشنواره هایی را برگزار نمایند.
اختصاصی گیتی آنلاین/دکتر مسعود اسلامی، سیره زندگی شهدا را در جامعه امروز عملی کنیم
دکتر مسعود اسلامی، رئیس شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس گفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری گیتی آنلاین داشته اند که در ادامه میخوانید.
اختصاصی گیتی آنلاین؛ جولانگاه مجلسی ها و حمایت مدیران دانشگاه پیام نور گیلان
به مسئولین واحد های دانشگاهی پیام نور، چه می‌رسد و چه منفعتی برایشان دارد که اینگونه فضای دانشگاه را جولانگاهی برای مجلسی ها راه انداخته اند.
قایق پارک آبی در انتظار کدام اسکله بماند؟!
پروژه احداث پارک آبی در رشت، این روزها سر و صدای زیادی در این شهر به پا کرده است. پروژه بزرگ پارک آبی در کیلومتر ۴ جاده رشت- تهران و جنب سازمان آرامستان و مرزبانی استان واقع شده است و احداث سالن‌های کنسرت، سالن‌های سینما، شهر سلامتی، شهر بازی، باشگاه، رستوران، هتل، پارکینگ‌های طبقاتی و فضاهای تجاری جزء ریزفضاها و کاربری‌های دیگر این پروژه استآنچه در این میان مهم است سوالات و ابهامات متعددی است که از سوی شورا نشینان رشت مطرح شده و می شود.
احداث پارک آبی در جوار قبرستان!/پروژه ای که تعدادی از اعضای شورا رشت مخالفت می کنند
شهردار رشت به همراه تیم تخصصی خود در یکصد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت برای دفاع از پروژه پارک آبی، حضور یافت. با حضور ناصر حاج محمدی، شهردار رشت به همراه گروه همراهش، بهراد ذاکری، امیر حسین علوی،فاطمه شیرزاد و رضا رسولی به نشانه اعتراض و مخالفت با پروژه پارک آبی صحن شورا را ترک کردند.
اختصاصی/ گیتی آنلاین؛ عدم پرداخت مطالبات پاکبانان شهررشت بعد از سه ماه
شهردار جدید رشت از تاریخ 25خرداد 97 انتصاب شده این درحالی است که حقوق کارکنان شهرداری هم از تیرماه پرداخت نشده است.
اختصاصی گیتی آنلاین/علی محجوب (مداح اهل بیت) از صداهای مداحان کشوری مداحی را یاد گرفتیم/ بعضی از مداحان دکان بازار راه اند
علی محجوب (مداح اهل بیت):
باید حواسمان جمع باشد که دشمن دارد کار می کند، ما در هر جایگاهی که هستیم باید برای اسلام و جامعه اسلامی کار کنیم باید گوش به فرمان رهبری باشیم تا راه را اشتباه نرویم.
صفحه  از ۱۲