پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر رزن برگزار شد
آئین تکریم و معارفه شهردار شهر رزن با شکوه و با حضور میهمانان ویژه از اقصی نقاط استان‌ همدان در مرکز فرهنگی و هنری تالار اندیشه شهر رزن برگزار گردید.
اختصاص ۱۶۰ میلیون تومان،برای بیماران سخت درمان
رئیس هلال احمر شهرستان رزن در گفتگو با ایسنا گفت:از اول تیر تاکنون مجموعا ۱۶۰ میلیون تومان ،برای هزینه درمان، بیماران سخت درمان اختصاص داده شده است.
لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیر عبور آبهای سطحی در دمق
شهردار دمق گفت:شهرداری از پانزده روز پیش برای رفع آب گرفتکی های معابر، بخش زیادی ازکانال ها و مسیر عبور آبهای سطحی را در شهر دمق لایروبی و پاکسازی کرده است.
لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیر عبور آبهای سطحی در دمق
شهردار دمق گفت:شهرداری از پانزده روز پیش برای رفع آب گرفتکی های معابر، بخش زیادی ازکانال ها و مسیر عبور آبهای سطحی را در شهر دمق لایروبی و پاکسازی کرده است.
190 هزار شغل برکت با حمایت از بنگاه‌های تولیدی
مدیرعامل بنیاد برکت در سفر به استان همدان خبر داد:
به گفته مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، این بنیاد با حمایت از بنگاه‌های تولیدی باعث ایجاد 190 هزار شغل شده است.
9 دی ملت ایران با انسجام خود از نظام دفاع کرد
حاجی بابایی:
نهم دی اثبات شد که بزرگترین قدرت تعیین کننده مردم هستند.
50 هزار نفر از کارمندان شهرداری همدان تبدیل وضعیت می شوند
حمیدرضا حاجی بابایی:
نماینده مردم همدان و فامنین گفت: در جریان مشکلات شهرداری ها و کارمندان شهرداری هستیم و از ظرفیت های قانونگذاری برای حل مشکلات کارمندان شهرداری و شهرداری ها استفاده می کنیم
افزایش اختیارات شهردار همدان وضعیت مسکن را بهبود می دهد
حمید رضا حاجی بابایی در جمع اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی همدان:
در کلانشهر همدان ده ها نهاد موازی مجوز احداث مسکن صادر می کنند که این موجب نابسامانی شده است.
اجلاس بین المللی گردشگری با حضور 170 کشور جهان در همدان برگزار می شود
همدان دارای شان جهانی شدن است
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های بی بدیل کلانشهر همدان گفت: در نشست ها و جلسات تخصصی، برنامه های منظم و دقیق وجامعی را برای همه قسمتهای شهر و روستاها و مناطق مختلف جهت توسعه و سازماندهی شهری و روستایی لحاظ کرده ایم.
صفحه  از ۲