پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

نقطه عطف رسیدن به موفقیت صنعت توریسم است
شورای سیاست گزاری وهماهنگی توسعه پایدار گردشگری و صنایع دستی,
اولین نشست شورای سیاستگذاری و توسعه پایدار گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با حضور مدیر کل، مدیران اداره میراث فرهنگی استان و فعالان گردشگری استان در هتل سپاهان اصفهان برگزار شد
گپ و گفت‌ با گردشگران خارجی معرفی اسلام ناب و فرهنگ ایرانی است
در مدرسه تاریخی علمیه ناصریه اصفهان صورت می گیرد:
نشست خبری معاون تهذیب و تبلیغ مرکز علمیه اصفهان و اصحاب رسانه باهدف اطلاع رسانی از برنامه ها وفعالیت های مدرسه علمیه ناصریه اصفهان دررابطه با تبلیغ توریسم گردشگری اسلامی در دفتر این مدرسه علمیه برگزار شد.
طراحي بيش از 70 برنامه از 1 تا 3 آذر براي نكوداشت روز اصفهان
معاون فرهنگي شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در نشست خبري تشريح برنامه هاي روز نكوداشت اصفهان با بيان اينكه جهان ایرانی در اصفهان جهانی تبلور پیدا میکند، اظهار كرد: براي نكوداشت اصفهان نيازمند اين هستيم كه شهري فرهنگي را صورت بندي كنيم. شهر فرهنگي داراي سه مولفه است كه يكي از اين مولفه ها زيست پذير بودن شهر برای هنرمندان، شهروندان، گردشگران و ... است.
سازمان فاوا يکي از سازمان هاي غني شهرداري است که توانمندي و ظرفيت هاي بسيار بالايي دارد
رییس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان:
رییس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر در ديدار با مديران، معاونان و مهندسان اين سازمان گفت: سازمان فاوا يکي از سازمان هاي غني شهرداري است که توانمندي و ظرفيت هاي بسيار بالايي را در خصوص رشد، توسعه و تعالي سازماني در حوزه فناوري هاي نوين و جديد و هوشمند سازي اکثر فعاليت هاي شهري دارد.
راه یافتگان به جشنواره تئاتر روح الله معرفی شدند
هیات بازخوانی جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی روح الله، اسامی راه یافتگان به دومین دوره این جشنواره را در جمع شورای سیاست گذاری این رویداد اعلام کرد.
حضور 76 شرکت معتبر در هفدهمین نمایشگاه ترموتک اصفهان
هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان که با برند نمایشگاهی «ترموتک» فعالیت می کند، 76 شرکت معتبر از سراسر کشور را گرد هم جمع خواهد کرد.
متلاشی شدن 94 باند سرقت طی چند ماه گذشته در اصفهان
در نشست خبری فرمانده انتظامی استان اصفهان مطرح شد:
فرمانده انتظامی استان اصفهان از افزایش 40 درصدی کشف مواد مخدر از ابتدای سالجاری تا پایان مهر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در این منطقه خبر داد
روح هنراسلامی درخانه های تاریخی اصفهان هویداست
مدیر موزه هنرهای اسلامی مطرح کرد:
آیین افتتاحیه نمایشگاه نقاشیخط حمیدرضا قمی نژاد , عصرامروز با حضورفرهیختگان, هنرمندان , علما و همچنین اصحاب رسانه استان اصفهان در سالن آمفی تئاتر خانه تاریخی مشیرالملک ( موزه هنرهای اسلامی) برگزارشد.
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی ساختمان و عمران کیش به خط پایان رسید
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و عمران کیش در حالی وارد روز آخر شد که فعالان صنعت ساختمان در این گردهم آیی بزرگ توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.
دستگيري سارق منزل حين ارتكاب جرم
فرمانده انتظامي شهرستان "خميني شهر" از دستگيري سارق منزل توسط ماموران گشت كلانتري 16 منظريه حين سرقت خبر داد.
صفحه  از ۷