پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

مجازات متهمان پرونده موسسه ثامن الحجج چیست؟
گیتی آنلاین - شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران حکم سه متهم پرونده مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج را صادر کرد و با توجه به عنوان اتهامی پیشبینی می شود برای هریک از متهمین حبس از بین 5 الی 20 سال در نظر گرفته شود.
بسته ارزی بر شرکت های تجاری بین المللی و استارتاپ ها تاثیر مثبت گذاشت
تاثیر مثبت بسته ارزی بانک مرکزی بر معاملات بازار سهام
تعیین تکلیف صنایع به ویژه شرکت هایی که واردات و صادرات‌ محور هستند و شرکت هایی که قصد راه‌اندازی پروژه های خود را دارند از اثرات مثبت بسته ارزی دولت بر این بازار است.
نرخ ۳۹ ارز بانکی اعلام شد
توسط بانک مرکزی؛
بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز (چهار شنبه) هفدهم مردادماه اعلام کرد که نرخ هر دلار آمریکا ۴۲۰۰ تومان و نرخ هر پوند انگلیس با ۳۷ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۳۸۷ ریال و هر یورو نیز با ۲۶۰ ریال افزایش در مدت زمان مشابه ۴۸ هزار و ۷۹۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
واردات نفت هند و چین از ایران در ماه ژوئیه افزایش یافت
آمار صادرات نفت ایران به هند و چین :
آمار پایگاه تحقیقاتی «اس اند پی گلوبال پلاتس» نشان می دهد، صادرات نفت کشورمان به چین از 722 هزار و 100 در ماه ژوئن (خرداد - تیر) به 799 هزار و 452میلیون بشکه در روز در ماه ژوئیه رسیده است.
مصوبه تامین ارز ۴۲۰۰ تومانی کالاهای گروه یک ابلاغ شد
معاون اول رییس جمهور خبرداد:
معاون اول رییس جمهور تصویب‌نامه هیئت وزیران در خصوص تامین ارز کالاهای فهرست گروه یک (شامل کالاهای اساسی، ضروری، دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی) به نرخ رسمی را ابلاغ کرد.
دلار ۸۰۷۴تومانی در بازار ثانویه ارز؛ خریدار نیست
با اجرایی شدن بسته جدید ارزی،
با اجرایی شدن بسته جدید ارزی، دلار عمده در سامانه نیما 8074 تومان قیمت خورده است. آخرین تحولات سامانه نیما نشان می‌دهد دو پتروشیمی، قیمت فروش عمده درهم خود را 2200 تومان اعلام کرده‌اند که تا این لحظه خریداری برای آن درخواست نداده است. با نرخ برابری دلار آمریکا به درهم که 3.67 می‌باشد، فروش دلارهای نیمایی 8074 تومان قیمت خورده است.
مجلس با افزایش قیمت بنزین موافقت نمی کند
رئیس کمیسیون انرژی مجلس:
وی با تاکید بر اینکه مجلس به هیچ وجه موافق افزایش قیمت هیچ فرآورده ای همانند بنزین و گازوییل نیست، یادآور شد: مجلس مخالفت خود را با این اقدام دولت اعلام می کند و به دولت نیز اجازه افزایش قیمت نداده و نمی دهد.
سکه ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان شایعه است
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید نرخ ۳ میلیون ۹۰۰ هزار تومانی برای سکه آتی شایعه بوده و هیچ مرجع رسمی چنین نرخی را اعلام نکرده است.
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی شد
سیف رفت؛
امروز چهارشنبه 3 مردادماه ولی الله سیف به عنوان رئیس کل بانک مرکزی، تودیع و عبدالناصر همتی معارفه شد.
صفحه  از ۶