پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

اقتصاد دریامحور جایگزین مناسب برای اقتصاد نفتی/سهم ایران از اقتصاد دریایی بین ۳ تا ۴ درصد است
منصور آرامی کارشناس بنادر و دریانوردی:
منصور آرامی کارشناس حوزه بنادر گفت: با توجه به ظرفیت‌های دریا که در ایران وجود دارد، اقتصاد دریا محور می‌تواند جایگزین مناسبی برای اقتصاد نفتی باشد.
مهر تایید سهامداران بر عملکرد ارزشمندترین بانک بورسی
در مجمع عمومی عادی سالیانه صورت گرفت؛
با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بانک ملت، صورت های مالی این بانک بزرگ بورسی برای مقطع منتهی به 29 اسفندماه 97 با اکثریت قاطع آرا، به تصویب سهامداران رسید.
پیام تشکر رئیس‎کل سازمان مالیاتی از مودیان، کارکنان نظام مالیاتی و رسانه‎های جمعی
موعد قانونی ارایه اظهارنامه مالیاتی مودیان پایان یافت;
موعد قانوني ارايه اظهارنامه مالياتي موديان پايان يافت پيام تشکر رئيس‎کل سازمان مالياتي از موديان، کارکنان نظام مالياتي و رسانه‎هاي جمعي
دیدار اعضاء هیئت‌رئیسه فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با اعضاء هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون
حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون طی گزارشی از روند فعالیت این بانک گفت: خوشبختانه بانک توسعه تعاون علیرغم جوان بودن از حیث شاخص‌های عملکردی و بهبود کمی و کیفی به‌ویژه طی سه سال اخیر از رشد فزاینده‌ای برخوردار بوده است، ضمن آنکه این بانک با کمک دولت و مجلس نیز از جایگاه و شرایط بهتری برخوردار شده است.
بلوغ خدمات بیمه مرکزی در حوزه الکترونیک به عنوان یک الگوی جدی مطرح شده است
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات بیمه مرکزی:
سید قاسم نعمتی در حاشیه مراسم جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات و دریافت تندیس و عنوان نخست جایزه ملی کیفیت در حوزه "دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی در هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات" ضمن اعلام این مطلب افزود: بلوغ خدمات الکترونیکی در بیمه مرکزی یک اتفاق بزرگ برای صنعت بیمه به شمار می رود و کسب این عنوان حاصل همدلی نهاد ناظر و صنعت بیمه است.
سود مبین به ازای هر سهم 150 تومان تعیین شد
مجمع عمومی سالیانه پتروشیمی مبین برگزار شد؛
مجمع سالیانه پتروشیمی مبین با شرکت بیش از 85 درصد سهامداران رسمیت یافت. سود 150 تومان برای هر سهم مبین نتیجه مذاکرات سهامداران با سهامدار عمده بود.
حضور فعال بانک ملت در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ
بانک ملت به صورت فعال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضور پیدا می کند.
نقش بانک ملت در سال رونق تولید چیست؟
در حالیکه پروژه های بزرگ کشور اعم از نفتی و پتروشیمی و فولاد و سایر موارد در تامین نقدینگی خود دچار مشکل هستند بانک ملت بعنوان یکی از بانکهای بزرگ کشور چه عملکردی در این خصوص دارد؟
بانک ملت رکورددار پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان
بانک ملت در تامین نقدینگی و تامین مالی پروژه های بزرگ کشور اعم از نفتی و پتروشیمی و فولاد و سایر موارد همواره پیشگام بوده و به‌عنوان یک بازوی اقتصادی، قدم‌های محکمی را برداشته است.
نجات بازار مسکن با افزایش تولید بر اساس آمایش سرزمین
نایب رئیس اتحادیه مشاورین املاک کشور گفت: نجات بازار مسکن در گرو افزایش تولید بر اساس آمایش سرزمین است.
صفحه  از ۱۱