پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

سیر تحول نظام بانکی کشور با بانکداری الکترونیک بانک ملّی ایران
حمایتی به وسعت یک سرزمین
نظام بانکی به عنوان موتور محرکه اقتصاد، نقش انکارناپذیری در رشد اقتصادی مطلوب و تحقق اهداف سند چشم انداز کشور دارد و از این رو همسویی و همگامی با بانکداری نوین روز دنیا اهمیتی دو چندان می یابد که بانک ملی ایران با توسعه بانکداری الکترونیک خود طی سال های گذشته بر آن شد تا چهره نظام بانکی کشور را نو و به روز کند.
بازی برد- برد استارت آپ ها و نظام بانکی *
استارت آپ ها که در گذشته نه چندان دور تنها یک اسم بودند، امروز به جزء جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند. آنها کسب و کارهای کوچکی هستند که به دور از بوروکراسی اداری، فرایندهای دست و پا گیر معمول و هزینه های گزاف، یک ایده کوچک را به یک دستاورد بزرگ تبدیل می کنند.
رمز یک بار مصرف ۶۰، برگزیده جشنواره دکتر نوربخش
رمز یک بار مصرف ۶۰، برگزیده جشنواره دکتر نوربخش رمز یک بار مصرف ۶۰ به عنوان محصول تولیدی بانک ملی ایران توانست در جشنواره دکتر نوربخش عنوان منتخب را از آن خود کند.
لزوم «حمایت از واحدهای تولیدی» همزمان با «حفظ منافع بانک»
مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد:
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: «حفظ تولید و اشتغال با حمایت از واحدهای صنعتی» و «حفظ منافع مشتریان و سپرده گذاران نظام بانکی» دو روی یک سکه اند.
امکان ثبت نام در آزمون استخدامی سال 97 با پیام رسان بله
با بازو (بات) ثبت نام آزمون استخدامی سال 97 در پیام رسان مالی بله که توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ارائه شده است، می توانید آخرین و به روزترین اطلاعات پیرامون ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را دریافت کنید.
استراتژی بانک بر مبنای ارزش های انسانی قرار دارد
معاون طرح و توسعه:
نشست مدیران و روسای شعب اداره امور شعب استان مازندران با حضور معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد برگزار شد.
انتخاب بانک ملی ایران به عنوان بانک برتر در خدمت رسانی به ایثارگران
بانک ملی ایران به عنوان بانک برتر در خدمت رسانی به ایثارگران معرفی شد.
تندیس زرین مسئولیت های اجتماعی به بانک مهر اقتصاد رسید
در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران:
بانک مهر اقتصاد در چهارمین جشنواره تبلیغات ایران، برنده تندیس زرین مسئولیت های اجتماعی به پاس جنگل کاری 180 هکتاری در منطقه کانونی ریزگردها در استان خوزستان شد.
واردات لوازم خانگی دلیل اصلی تعطیلی
اختصاص ارز ارزان قیمت برای وارد کنندگان از سوی دولت یکی دیگر از اشتباهات عجیب تیم اقتصادی دولت محسوب می شود واقعا جای تعجب است در جامعه ای که رانت و فساد اقتصادی به شدت وجود دارد. چطور دولت فکر می کند افراد سود جو وارد این چرخه نشوند.
صادرات موتور محرک اقتصاد ایران
صادرات بخش مهمی از اقتصاد هر کشور را تشکیل می‌دهد از این رو برای حمایت از بخشهای اقتصادی دادن تسهیلات به آنها می‌تواند ابزاری مناسب برای رشد و توسعه‌شان باشد.
صفحه  از ۸