پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

دومین نمایشگاه بین المللی جایگاه داران سوخت و صنایع وابسته در تهران برگزار مي شود
با وجود تحريم هاي غرب و آمريكا عليه ايران؛
دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته اول اسفند ماه در تهران برگزار خواهد شد.
ما درباره راهکارهایمان برای مقابله با تحریم ها حرفی نمی زنیم و عمل خواهیم کرد
در آئین افتتاح چهارمین کنگره راهبری نفت و نیرو مطرح شد؛
زنگنه با بیان اینکه ما درباره راهکارهایمان برای مقابله با تحریم ها حرفی نمی زنیم و عمل خواهیم کرد گفت: وظیفه من حرف زدن نیست ، من باید عمل کنم ، کارکنم و تلاش کنم ، تا زیان ناشی از تحریم ها به حداقل برسد واین کاریست که داریم انجام می دهیم.
کیفیت آب شرب صفادشت عالی است
مدیرآبفای شهر صفادشت:
مدیرآبفای شهرصفادشت آموزش برای مصرف صحیح آب، تامین آب کافی برای جمعیت شهر، توزیع مناسب در وسعت منطقه و برنامه مناسب برای آینده را پیگیری می کند.
49 میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در تصفیه خانه ملارد
مدیر تصفیه خانه های شهرک های غرب استان تهران خبرداد:
سرمایه گذاری بخش خصوصی در احداث تصفیه خانه فاضلاب ملارد وجه تمایز کارگاه تصفیه خانه فاضلاب ملارد با شهرستان های همجوار است. ملارد این پروژه را دیرتر از دیگران شروع کرده اما به دلیل اقبال مدیران شهرستان به اجرای این پروژه و نیز برخورداری از متخصصین مجرب شرکت پیمانکار توانسته است با سرعت به اهداف تعیین شده نزدیک شود و تصفیه خانه فاضلاب ملارد تا تیرماه 98 به بهره برداری کامل خواهد رسید.
شرکت نبکا توانسته است در زلزله کرمانشاه خدمات کامل درمانی ارائه کند
در سالن 27 بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ:
شرکت نبکا شرکتی است که خدمات هوشمندسازی ارائه می کند. در بیمارستان های هوشمند قابل حمل این شرکت در زلزله کرمانشاه حتی خدمات جراحی ارائه شده است.
آب خرمشهر و آبادان شیرین شد
انتظار به سررسید؛
طرح آب‌رسانی غدیر برای «برخی شهرهای اولویت‌دار نظیر آبادان، خرمشهر، مسجدسلیمان، اندیمشک، دزفول و شوشتر و ۱۲۰۰ روستا در استان خوزستان»‌ در سال ۸۹ آغاز شد و استاندار خوزستان اواخر پارسال با اعلام اینکه این طرح مشکل اعتباری ندارد، گفته بود، هرگونه کوتاهی و سستی دررابطه با اجرای این پروژه از سوی مسئولان قابل‌قبول نیست.
با حضور وزیر نیرو
10 طرح صنعت برق در خراسان   رضوی  به بهره برداری رسید
وزیرنیرو از افزایش ظرفیت تولید نیروگاههای انرژی پاک و تجدید پذیر در کشور خبر داد
وزیر نیرو گفت: ظرفیت تولید نیروگاههای انرژی پاک و تجدیدپذیر در کشور، طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان برنامه ششم به میزان پنج هزار مگاوات توسعه می یابد.
سه کشور اروپایی خطاب به واشنگتن: از برجام خارج نشوید
گیتی آنلاین-بنا بر بیانیه وزیر خارجه آلمان سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان از آمریکا خواسته‌اند تا از توافق هسته‌ای ایران خارج نشود.
ترامپ ممکن است از توافق خارج نشود اما به متحدانش برای تغییر در آن فشار بیاورد
گیتی آنلاین-روزنامه کریستین ساینس مانیتور در گزارشی نوشت: رئیس‌جمهور آمریکا با وجود تهدیداتش برای لغو توافق هسته‌ای ممکن است از آن خارج نشود و در ازاء متحدان واشنگتن در این توافق را برای اعمال تغییرات مورد نظرش تحت فشار قرار دهد.
قزاقستان منتظر پیشنهاد چرب‌تر غول‌ها برای پایان اختلاف گازی
گیتی آنلاین-قزاقستان مایل است غول‌های نفتی که در راس آنها شل و انی قرار دارند، پیشنهاد بهتری ارایه کنند تا اختلاف بر سر تقسیم سود در پروژه گازی کاراچاگاناک پایان پیدا کند.
صفحه  از ۴