پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارک باد      

gitionline.ir

بانک مهر اقتصاد ادغام نمی‌شود
گیتی آنلاین-یک مقام مسئول بانکی ادغام بانک مهر اقتصاد با موسسات مالی و اعتباری را تکذیب کرد و خواستار برخورد مراجع قضایی با ایجادکنندگان شایعات شد.
مذاکرات مالی طیب نیا در سئول؛ یک قدم تا جذب 13 میلیارد یورو فاینانس
گیتی آنلاین-وزیر امور اقتصادی و دارایی برای رایزنی در زمینه توسعه روابط بانکی ایران و کره جنوبی و ایجاد خطوط اعتباری بین دو کشور به سئول سفر کرده است.
شکاف بین دارایی‌ و بدهی‌های بانکی/چراسرعت رشد بدهی بانکها بالاست؟
گیتی آنلاین-شکاف بین دارایی‌ها و بدهی‌های نظام بانکی در ایران، محصول رشد بی‌وقفۀ بدهی‌های (سپرده‌ها) بانک‌ها آن هم درست در شرایطی است که قابلیت رشد دارایی‌ها محدود شده است.
شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، یکی از شرکت‌های برتر در جایزه ملی تحول  دیجیتال شد
شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، وابسته به بانک آینده به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در فناوری اطلاعات وارتباطات در هر سه بخش جایزه ملی تحول دیجیتال، موفق به کسب تندیس و لوح تقدیر شد.
همه مسئولان موظف به حمایت از خدمات پست‌بانک‌ایران در روستاها هستند
سیدنجیب میرانی معاون فرمانداری شهرستان پاوه در مراسم افتتاح باجه‌ خدمات بانکی روستای شمشیر این شهرستان گفت: حمایت از خدمات‌رسانی پست‌بانک‌ایران در روستاها و مناطق کم‌برخوردار برای دسترسی هموطنان به این خدمات ارزنده وظیفه همه مسئولان است.
چقازردی: رفع معضل بیکاری استان کرمانشاه در گرو توجه به‌ واحدهای تولیدی کوچک و متوسط است
آمادگی بانک سپه برای حمایت از طرح‌های اقتصادی در کرمانشاه؛
مدیرعامل بانک سپه ضمن تأکید بر فراهم کردن شرایط مطلوب برای فعالیت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط از آمادگی بانک سپه برای حمایت از طرح‌های مختلف اقتصادی خبر داد.
‌راه اندازی دو محصول دیگر در بانک ملت همزمان با دهه مبارک فجر
بانک ملت همزمان با دهه مبارک فجر دو محصول دیگر خود را رونمایی کرد تا جمع محصولات رونمایی شده در چند روز اخیر به عدد ۴ برسد.
در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی صورت گرفت
مشارکت بانک آینده در 90 طرح واحدهای تولیدی
پرداخت ۶۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ساخت در استان فارس
مدیر شعب بانک مسکن استان فارس اعلام کرد:
مدیر شعب بانک مسکن استان فارس از پرداخت شش هزار میلیارد ریال تسهیلات ساخت در استان فارس از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
افتتاح واحد بانکی ویژه نابینایان توسط بانک تجارت در مشهدالرضا(ع)
همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی باجه ویژه ارائه خدمات بانکی به نابینایان و کم‌بینایان در شعبه احمدآباد مشهد افتتاح شد.
صفحه  از ۲۳