پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

تحولات شاملا در شبکه کدال شفاف سازی شد؛
شرکت معدنی املاح ایران ، سود تقسیمی هر سهم در مجمع عادی سالیانه را 180 تومان در نظر گرفت.
نرخ مالیات فروش سهام به 0.1 درصد کاهش یافت
معاون سازمان مالیاتی ابلاغ کرد:
سازمان امور مالیاتی براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام را از نیم درصد به یک دهم درصد کاهش داد.
معرفی آثار برتر دومین جشنواره بورس و رسانه
با حضور رئیس سازمان بورس صورت گرفت،
رییس سازمان بورس با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در فرهنگ سازی، تاکید کرد: صدای مشکلات بازار سرمایه با تیترها و محتوای آثار خبرنگاران به گوش همگان می رسد و مسایل دقیق تر دنبال می شود.
دوره معاملاتی اختیار معامله خرید بر روی سهام ملی صنایع مس ایران اعلام شد
فملی اطلاعیه داد؛
آغاز دوره معاملاتی قرارداد اختیار معامله خرید سهام ملی صنایع مس ایران(فملی) برای سررسید دی ماه1397 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران اعلام شد
تاثیر افزایش نرخ 50 درصدی لوازم خانگی بر شرکت‌های بورسی این صنعت بررسی شد
در گفتگو با رئیس اتحادیه لوازم خانگی به دست آمد:
محمد طحان‌پور رئیس اتحادیه لوازم خانگی در گفت وگو با خبرنگار بورس 24 درباره تغییرات قیمتی اخیر انواع لوازم خانگی در بازار گفت: در ماه‌های گذشته بهای لوازم خانگی بین 40 تا 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش نرخ بیشتر بر روی کالاهای برودتی مانند یخچال ملموس بوده و همچنین درمیان سایر محصولات نیز ماشین لباسشویی بالاترین افزایش قیمت را تجربه کرده است. او اضافه کرد: این افزایش نرخ به‌طور کلی بر روی محصولات وارداتی و تولید داخل اعمال شده است. درخصوص محصولات و لوازم خانگی وارداتی هم‌اکنون در بازار با کمبود عرضه مواجه شده‌ایم به‌طوری که شاید برخی از محصولات در بازار یافت نشوند. محصولات داخلی نیز با کاهش تولید مواجه شده و همین امر موجب پایین آمدن عرضه در بازار شده که به رشد قیمت‌ها نیز دامن زده است.
بورس های اروپایی، وال استریت و آسیایی صعودی بودند
سبزپوشی یکپارچه بورس های جهانی؛
در آسیا شاخص "ام اس سی ای" بورس‌های منطقه آسیا-اقیانوسیه به جز ژاپن ۰.۳۵ درصد افزایش یافت. شاخص "شانگهای کامپوزیت چین" ۱.۴ درصد بالا رفت و امید معامله‌گران برای جبران زیان‌های چند روز اخیر خود را افزایش داد. شاخص‌های "کسپی" بورس سئول و "نیک کی ۲۲۵" بورس توکیو نیز به ترتیب ۰.۳ درصد و ۰.۶ درصد افزایش یافتند.
عرضه ۳۷ هزار تن مواد شیمیایی در تالار نقره ای
بورس کالای ایران خبرداد:
تالار صادراتی بورس کالای ایران، امروز عرضه هزار و ۸۰۰ تن قیر را تجربه می کند.
جذب نخبگان لیگ ستارگان در نهادهای مالی
قالیباف مطرح کرد؛
فضای لیگ ستارگان بورس حرفه ای است. به گفته قالیباف، لیگ ستارگان ، نوعی کارآموزی در محیطی واقعی است که شرکت کنندگان در آن ظرفیت های ذهنی و تحلیلی خود در مقوله سرمایه گذاری را بالا می برند، قبول ریسک می کنند، ابهام می پذیرند و بر اساس آن بازده به دست می آورند .
تقاضای جواهرات در آمریکا به بالاترین سطح از سال 2008 رسید
شورای جهانی طلا اعلام کرد:
تقاضای طلا در بخش فناوری در سه ماه دوم امسال با 2 درصد افزایش روبرو شده و به بیش از 83.3 تن رسیده است. روند صعودی تقاضای طلا در بخش فناوری در 21 ماه گذشته ادامه داشته است.
با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال:
شرکت بورسی تکین کو برای اصلاح ساختار مالی، برنامه افزایش سرمایه 122 درصدی را در پیش گرفت.
صفحه  از ۳۸