پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

تمامی بناهای پارس دارای شناسنامه ایمنی شدند
رئیس HSE پتروشیمی خلیج فارس:
رئیس ‏HSE ‎‏ پتروشیمی پارس با اعلام ثبت 37 میلیون و 330 هزار نفر ساعت بدون حادثه ناتوان کننده در پتروشیمی پارس از ‏سال 88 تاکنون گفت: این میزان نه تا ده برابر استاندارد جهانی است.‏
مردم تاوان بدهی دولت را می پردازند
در این چندسال اخیر دولت یکی از بزرگترین بدهکارهای سازمان تامین اجتماعی بوده است که هر سال بدهی جدید به بدهی های قبلی اضافه می شود
زنجیره ارزش در بانک توسعه تعاون باید به خلق ارزش برای تعاونی‌ها منجر شود
حجت اله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون صبح امروز در جمع مدیران این بانک اعلام داشت:
ضرورت افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون
"بانک توسعه تعاون " بر اساس سیاست‌های کلی اصل ۴۴قانون اساسی ابلاغی توسط مقام معظم رهبری و قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴در حمایت از توسعه بخش تعاون تأسیس گردید و در همین راستا بر اساس جزء (۵) بند (ب) سیاست‌های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی مبنی بر "تشکیل بانک توسعه تعاون با سرمایه دولت باهدف ارتقاء سهم بخش تعاونی در اقتصاد کشور " و به‌موجب بند (و) ماده (۹) قانون اجرای سیاست‌های مذکور که بیان می‌دارد "تأسیس بانک توسعه تعاون با سرمایه اولیه معادل 5 هزار میلیارد ریال از محل حساب ذخیره ارزی توسط دولت برای تأمین منابع سرمایه‌ای بخش تعاون "، در سال ۸۸به‌طور رسمی فعالیتش را آغاز و راه‌اندازی گردیده است.
بازی با سود بانکی
دولت بدون کار کارشناسی دقیق سود بانکی را کم کرد با وجود انکه کارشناسان مدام می گفتند در اقتصاد غیر مولد پایین آوردن سود بانکی به ضرر اقتصاد است.
رشد پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون به فعالین اقتصادی
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون عملکرد این بانک در حوزه پرداخت تسهیلات به فعالین اقتصادی را توأم با رشدی چشمگیر دانست.
خدمات بانکداری شرکتی، باید متناسب با مأموریت‌ها و راهبردهای بانک، بومی‌سازی و اجرا شود
عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون گفت: خدمات بانکداری شرکتی، باید متناسب با مأموریت‌ها و راهبردهای بانک، بومی‌سازی و اجرا شود.
دارایی ها، امکانات و فعالیت های زپارس اعلام شد
جهت اطلاع فعالان بازار سرمایه؛
شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با نماد زپارس به عنوان پانصد و بیست و یکمین شرکت پذیرفته شده در بورس روز چهارشنبه 25 مهر عرضه اولیه سهام داشت که با شرکت 212 کد مالیاتی قیمت پایه 3500 ریال برای هر سهم کشف و معامله شد.
212 هزار کد معاملاتی مالک
سومین عرضه اولیه سال 97 در بورس تهران رکورد زد:
روزچهارشنبه مورخ 25 / 07 / 1397 ، تعداد 32میلیون و 534 هزار سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با نماد"زپارس" به روش ثبت سفارش عرضه اولیه شد.
شاخص در اولین روز پاییز ۴۵۳۳ واحد صعود کرد
شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۲۳ واحدی به پله ۱۹۰۲ واحدی صعود کرد.
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات یکمین روز مهر ماه با رشد ۴۵۳۳ واحدی به پله ۱۶۵ هزار و ۷۲ واحدی رسید.
صفحه  از ۳۹