پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

تاريخچه تأسيس بانك ملي ايران
در روز افتتاح بانک ملی، اعم از ايراني و آلماني از 27 نفر تجاوز نمي‏كرد در حال حاضر تعداد كاركنان بانك ملي ايران بالغ بر 45 هزار نفر است .
پس از استقرار مشروطيت هنگامي كه دولت از مجلس شوراي ملي اجازه استقراض خارجي خواست،به منظور قطع نفوذ سياسي و اقتصادي بانكهاي مذكور و در ترميم وضع مالي خزانه ضمن مخالفت با استقراض خارجي تاسيس بانك ملي ایجاد شد.
ثبات نرخ سکه در بازار آزاد با وجود حراج بانک کارگشایی/ دلار ۴۱۲۷ تومان
گیتی آنلاین-امروز در بازار طلا و سکه تهران، قیمت سکه‌‌های طرح جدید و قدیم بهار آزادی با وجود حراج سکه در بانک کارگشایی، نسبت به پنجشنبه گذشته کمتر نشد اما نیم‌‌ و ربع سکه با کاهش قیمت محدودی مواجه شدند.
برگ برنده 95 هزار میلیارد تومانی «صندوق‌های درآمد ثابت» در بازار پول/ صندوق‌های بورسی‌ چرا از بانک‌‌ها سر درآوردند؟
گیتی آنلاین-بررسی وضعیت 19 صندوق سرمایه‌گذاری بزرگ با درآمد ثابت که 94.2 درصد از حجم کل دارایی 64 صندوق با درآمد ثابت بورسی را در اختیار دارند، نشان می‌دهد 70.2 درصد منابع این بانک‌ها سپرده بانکی است و سود حاصله از سیستم بانکی به دست می‌آید.
سکه طرح جدید ۳۹۰۰ تومان گران شد
گیتی آنلاین-در بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۳۹۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسید؛ همچنین نرخ دلار هم بدون تغییر، ۳۸۹۲ تومان است.
سقوط آزاد قیمت سکه/کاهش نرخ از هزار تا ۴ هزار تومان
گیتی آنلاین-در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افت ۸۰۰ تا ۴ هزار تومانی مواجه شد و سکه تمام بهار آزادی اکنون به نرخ یک میلیون و ۲۵۵ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌شود.
سکه طرح جدید ۲۷ هزار تومان گران شد
گیتی آنلاین-در ساعات پایانی معاملات امروز(شنبه) بازار آزاد تهران، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۷ هزار تومان و طرح قدیم ۲۵ هزار تومان گران شد، ضمن اینکه نرخ دلار هم به ۳۸۸۲ تومان رسید.
قربانی: کاهش نرخ سود درخواست مکرر بانک‌ها بود/ جمشیدی: درخواستی نداشتیم اما موافقیم
گیتی آنلاین-قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی به همراه عزیزنژاد کارشناس اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس و دبیر کانون بانک‌های خصوصی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری اما و اگرهای کاهش نرخ سود بانکی را بررسی و درباره آن بحث و تبادل نظر کردند.
نرخ جدید سود بانک‌ها اعلام شد/سود سپرده کوتاه مدت فقط ۱۰ درصد
گیتی آنلاین- قربانی گفت: از روز شنبه ۱۱شهریور، نرخ سود علی الحساب مدت دار یک ساله حداکثر ۱۵ درصد و نرخ سود سپرده های کوتاه مدت عادی روزشمار حداکثر ۱۰ درصد خواهد بود.
رشد بورس تهران به لیدری فلزی ها
گیتی آنلاین-این روزها شاخص بازده نقدی و قیمتی بورس تهران روند رو به افزایش را طی می‌کند. به طوری که این شاخص تا اواسط کانال ۸۲ هزار واحدی نیز رسیده. امروز فلزات اساسی جزو گروه‌های پیش رو بود، اما خودرویی‌ها عمدتا در قیمت پایانی روند کاهشی را تجربه کردند.
پذیرش ۳ کالای عجیب در تالار نقره‌ای/ محصولات طبی هم بورسی می‌شوند
گیتی آنلاین-هیأت پذیرش بورس کالا از پذیرش سه کالای کمربند، شکم بند و قوز بند آتل‌دار طبی در بازار فرعی این بورس خبر داده است.
صفحه  از ۲۷