پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

انجام واکسیناسیون بیش از ۱۷ هزار راس دام سنگین در استان بر علیه بیماری لمپی اسکین
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوجستان از ایمن سازی افزون بر ۱۷ هزار راس دام سنگین علیه بیماری لمپی اسکین از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.
خرید گندم از کشاورزان سیستان و بلوچستان از مرز ١١ هزار تن گذشت
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون از سوی کشاورزان دو ونیم برابر گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل تحویل داده شده است.
مشاور معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی: بحران مدیریت آب جدی است/ مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان منابع آب : سال آینده کمبود آب در خوزستان نخواهیم داشت
در غیرمحرمانه مطرح شد:
جانباز اذعان داشت: برای مدیریت در مصرف آب باید برنامه ریزیی هایی صورت بگیرد که متاسفانه در اجرای قانون کوتاهی صورت گرفته است.
بازار محصولات کشاورزی دست دلال است/ افزایش دلالان مساوی با ضرر تولید کننده
آزادیخواه در غیرمحرمانه مطرح کرد:
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از واسطه های موجود در کشور سهم اندکی از آنها موثر و بخش اعظم آنها موثر نیستند.
خرد:به عقب ماندگی در هوشمندسازی کشاورزی دچار هستیم/عسگری:شفافیت اطلاعات منافع برخی را به خطر می اندازد
در غیرمحرمانه مطرح شد:
نایب رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه شفافیت اطلاعات منافع برخی را به خطر می اندازد، اضافه کرد: اگر بخش کشاورزی هوشمندساز داشته باشیم، دست بسیاری از واسطه ها، سودجویان و سوداگران کوتاه خواهد شد.
آزادیخواه:پیش بینی افزایش نرخ دام و طیور در نیمه دوم سال جاری/قدیری: باید منتظر افزایش قیمت محصولات پروتئینی باشیم
در «غیر محرمانه» عنوان شد:
نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نمی توان گفت که حتما قیمت گوشت قرمز و سفید گران خواهد شد لیکن این پیش بینی وجود دارد که با توجه به شرایط جهانی و مسائلی که در کشور وجود دارد نمی توان تولید کننده را وادار کنیم که محصولات خود را ارزان بفروشد در حالیکه گران خریداری کرده است. لیکن در حال حاضر باید منتظر احتمال افزایش نرخ دام و طیور و محصولات دامی باشیم.
بررسی مشكلات صنايع دامي در ايران  در«غیرمحرمانه»
برنامه تلویزیونی «غیرمحرمانه» روز جمعه 12 شهریور ماه مشكلات صنايع دامي در ايران را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
رونمایی از شبکه تجاری کشاورزی ایران «اگرینیتو»
شبکه اگرینیتو که با توجه به کمبودها و پتانسیل‌های بازار ۷۰ میلیارد دلاری این حوزه شکل گرفته و فعالیت می‌کند، با ایجاد پلتفرم خرید و فروش محصولات و خدمات و نهاده‌های کشاورزی، زمینه را برای حذف واسطه‌ها و تسهیل خرید و فروش بدون واسطه فراهم می‌کند.
تولید ۱۱ هزار تن پروتئین در دریای برکت
مدنی در شروع رویداد حمایت از طرح‌های حوزه آبزی‌پروری خبر داد:
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از تولید 11 هزار تن پروتئین از طریق آبزی‌پروری خبر داد.
راه‌اندازی اولین اورژانس محصولات کشاورزی به همت بنیاد برکت
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام برای اولین مرتبه یک اورژانس محصولات کشاورزی را در استان کردستان ایجاد کرده است.
صفحه