پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

توسعه بخش کشاورزی همگام با توسعه بهره‌وری هوشمند از آب وخاک
توسعه بخش کشاورزی همگام با توسعه بهره‌وری هوشمند از آب وخاک یک ضرورت است.
جذب   ۱۴۰میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای ۱۶۰طرح کشاورزی  در استان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: تاکنون ۱۴۰میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای ۱۶۰طرح کشاورزی جذب شده که ازاین حیث رتبه دهم در بین سازمان جهاد کشاورزی استان های کشوررو داریم.
4 هزار هکتار از اراضی استان به سیستم های نوین آبیاری مجهز گردند/ انعقاد قرارداد 130 پروژه 22میلیارد تومانی بخش کشاورزی استان
موسوی در تشریح برنامه های سال 97 مطرح کرد:
گیتی آنلاین _ رییس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت:با استفاده از اعتبارات عمرانی سال 96 در 4 ماهه ابتدای سال با تخصیص حدود 22 میلیارد تومان حدود 130 پروژه کوچک و بزرگ در سطح استان، انعقاد قرارداد صورت گرفته و در دست اجرا است که قسمت اعظم این اعتبارات در زمینه طرح های آب و خاک می باشد
سال زراعی تمام شد؛ ۲۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران همچنان باقی است
بی‌تفاوتی دولت به اجرای قوانین مرتبط با معیشت مردم
گیتی آنلاین - با وجود آنکه رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داده بود که تا پایان آبان ماه همه مطالبات گندمکاران پرداخت می‌شود باید پرسید دولت توان پرداخت۲۶۰۰ میلیارد تومان را طی ۱۵ روز دارد؟
پدیده شوم «شبه عسل» در بازار/ماهیت عسل‌های ۱۰ هزارتومانی!
گیتی آنلاین-نایب رئیس اتحادیه سراسری زنبورداران با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال میزان تولید عسل در کشور افزایش یابد، از عرضه چشمگیر عسل های تقلبی و شبه عسل ها در بازار انتقاد کرد.
قیمت مرغ افزایش نیافته است/ مرغ کیلویی ۷۶۰۰ تومان
گیتی آنلاین-رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: مرغ به اندازه نیاز مصرفی در بازار وجود دارد و امروز هر کیلوگرم مرغ باید ۷۶۰۰ تومان در خرده‌فروشی‌های سطح شهر به مردم عرضه شود.
پیاز گران‌تر از دلار شد/وعده‌ها به جایی نرسید
گیتی آنلاین-امروز قیمت پیاز برخلاف وعده مسئولان به بیش از ۵ هزار تومان رسید و این در حالی است که دلار در صرافی ها با قیمتی معادل ۳۸۲۱ تومان به فروش می رسد.
قیمت تخم مرغ متعادل شد
گیتی آنلاین-قیمت تخم مرغ متعادل شد
انتقاد شدید کشاورزان گلستانی از عدم پرداخت پول گندم
یک ماه از برداشت گندم گذشت ؛
گیتی آنلاین - با گذشت بیش از یک ماه از برداشت گندم در گلستان متاسفانه علیرغم وعده های متعدد هنوز پول گندم کشاورزان پرداخت نشده است .
صادرات تخم‌مرغ به عراق از سر گرفته شد/ کاهش قیمت تخم‌مرغ در بازار
گیتی آنلاین-رئیس اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن گفت: قیمت تخم مرغ در بازار به دلیل کاهش مصرف در ماه مبارک رمضان، کاهش یافته است.
صفحه  از ۲