پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

سال زراعی تمام شد؛ ۲۶۰۰ میلیارد تومان از مطالبات گندمکاران همچنان باقی است
بی‌تفاوتی دولت به اجرای قوانین مرتبط با معیشت مردم
گیتی آنلاین - با وجود آنکه رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داده بود که تا پایان آبان ماه همه مطالبات گندمکاران پرداخت می‌شود باید پرسید دولت توان پرداخت۲۶۰۰ میلیارد تومان را طی ۱۵ روز دارد؟
پدیده شوم «شبه عسل» در بازار/ماهیت عسل‌های ۱۰ هزارتومانی!
گیتی آنلاین-نایب رئیس اتحادیه سراسری زنبورداران با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال میزان تولید عسل در کشور افزایش یابد، از عرضه چشمگیر عسل های تقلبی و شبه عسل ها در بازار انتقاد کرد.
قیمت مرغ افزایش نیافته است/ مرغ کیلویی ۷۶۰۰ تومان
گیتی آنلاین-رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی گفت: مرغ به اندازه نیاز مصرفی در بازار وجود دارد و امروز هر کیلوگرم مرغ باید ۷۶۰۰ تومان در خرده‌فروشی‌های سطح شهر به مردم عرضه شود.
پیاز گران‌تر از دلار شد/وعده‌ها به جایی نرسید
گیتی آنلاین-امروز قیمت پیاز برخلاف وعده مسئولان به بیش از ۵ هزار تومان رسید و این در حالی است که دلار در صرافی ها با قیمتی معادل ۳۸۲۱ تومان به فروش می رسد.
قیمت تخم مرغ متعادل شد
گیتی آنلاین-قیمت تخم مرغ متعادل شد
انتقاد شدید کشاورزان گلستانی از عدم پرداخت پول گندم
یک ماه از برداشت گندم گذشت ؛
گیتی آنلاین - با گذشت بیش از یک ماه از برداشت گندم در گلستان متاسفانه علیرغم وعده های متعدد هنوز پول گندم کشاورزان پرداخت نشده است .
صادرات تخم‌مرغ به عراق از سر گرفته شد/ کاهش قیمت تخم‌مرغ در بازار
گیتی آنلاین-رئیس اتحادیه مرغ تخم‌گذار میهن گفت: قیمت تخم مرغ در بازار به دلیل کاهش مصرف در ماه مبارک رمضان، کاهش یافته است.
خرید تضمینی گندم به ۴میلیون تن رسید/تولید کلزا دو برابر شد
گیتی آنلاین-مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، از خرید ۴میلیون تن گندم با قیمت تضمینی در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر، ۲۵ استان وارد عملیات اجرایی خرید تضمینی گندم شده اند.
صفحه  از ۲