پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

جشن هنر صنایع دستی بانوان ایران زمین برگزار می شود
مدیرعامل انجمن زنان مروج کارآفرین و هنرمند صنایع دستی عقیق:
جشن هنر صنایع دستی بانوان ایران زمین در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه انجمن صنایع دستی عقیق قصد دارد صنایع دستی نفیس ایران را به کشورهای قدرتمند جهان صادر کند.
ظهور ۶۴۴۷ صادرکننده جدید در سال ۹۷
سرپرست سازمان توسعه تجارت خبر داد:
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران از صادرات ۴۴.۳ میلیارد دلاری در سال ۱۳۹۷ خبر داد که بیش از ۲۴.۱ میلیارد دلار از آن به کشورهای همسایه صادر شده و در مقایسه با سال ۱۳۹۶ سه درصد رشد داشته است.
افزایش صادرات کالا از سیستان و بلوچستان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: صادرات کالا از گمرکات و بازارچه های مرزی این استان در 6 ماهه نخست امسال به ارزش بیش از 310 میلیون دلار رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال از نظر وزنی رشد 85 درصدی داشته است.
قرارداد موقت 18 ماه هندیها صرفا قرارداد خدمات اپراتوری است
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: قرارداد موقت 18 ماه هندیها صرفا قرارداد خدمات اپراتوری است
ترانزیت اولین کشتی حامل محموله حبوبات از کشور هندوستان به مقصد افغانستان از طریق بندر چابهار
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: پس از ترانزیت موفقیت آمیز محموله گندم اهدائی کشور هندوستان به افغانستان در نیمه دوم سال گذشته و در ابتدای سال جاری؛ اولین محموله حبوبات ترانزیتی از مبدا بندر کاندلای هند به مقصد افغانستان امروز توسط کشتی کانتینری نگار وارد بندر چابهار گردید.
حمایت از واحدهای صنعتی استان یک ضرورت است
رئیس خانه صنعت و معدن سیستان و بلوچستان
رئیس خانه صنعت سیستان و بلوچستان در همایش صنعت و معدن و تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه استان بر حمایت از واحدهای صنعتی استان در بخش های مالیات، بیمه تامین اجتماعی، برق و آب و غیره تاکید کرد.
فروش در دنیای معاصر
یادداشتی بر اهمیت فروش و فروشندگی
در یک تعریف اجمالی فروش یعنی متقاعد کردن. در عین سادگی، این تعریف به قدری جامع است که نشان دهنده این موضوع است که متقاعد کردن یک امری ضروری در هر کسب و کاری است و فقط به فروش به مشتریان محدود نمی شود.
زنجانی اعدام می‌شود
دادستان کل کشور خطاب به بانک مرکزی:
منتظری در بخش دیگری از سخنانش گفت: عده‌ای آمدند ارز دولتی با مبلغ 4200 تومان اخذ کردند نصف آن را تحویل گرفتیم اما کامل نبود. دیروز عصر جلسه شورای پول و اعتبار بود به رئیس بانک مرکزی گفتم ظرف 48 ساعت باید لیست را کامل تحویل دهید. به دادستان تهران نیز سپردیم این لیست‌ها را به درستی مورد بررسی قرار دهد.
در بازاریابی شبکه ای محصول مهمتر است یا پلن؟
تحلیلی بر ارزش محصول و پلن در بازاریابی شبکه ای
سوالی که سالهاست در بین بازاریابان مطرح است اینست که اگر انگیزه افراد از خرید از یک شرکت بازاریابی شبکه ای صرفا "درآمد" باشد و نه خود محصولات، آیا این فعالیت به دسیسه هرمی نزدیک شده است؟
کاهش قیمت یا ایجاد ارزش؟
تحلیلی بر حیات بازار در دوران رکود
آیا کاهش قیمت کلید راه، فروش در دوران رکود است؟
صفحه  از ۴