پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      

gitionline.ir

«چالش مومو»؛ آموزش و پرورش چه اقدامی انجام می‌دهد؟

«چالش مومو»؛ آموزش و پرورش چه اقدامی انجام می‌دهد؟

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد برای جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی برای دانش‌آموزان، نباید نقش و تأثیر سایر بخش‌های فرهنگی و مرتبط در جامعه را نادیده گرفت، بنابراین حل مشکلات...
۱۱ هزار شغل برکت برای کولبران ۴۸۴ روستای مرزی
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ۱۱ هزار شغل برای کولبران ۴۸۴ روستای مرزی ایجاد می‌کند.
الکترونیکی شدن کرایه تاکسی و اتوبوس در کرمانشاه / رصد ساخت و سازهای غیر مجاز با پهباد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیر عامل فناوری اطلاعات شهرداری کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه از الکترونیکی شدن پرداخت کرایه تاکسی و اتوبوس و همچنین رصد ساخت و سازهای غیر مجاز با پهباد در شهر کرمانشاه خبر داد
استمرار آلودگی هوای تهران تا روز پنج‌شنبه
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از تداوم آلودگی هوای تهران تا روز پنج‌شنبه خبر داد.
ذرات معلق، دلیل اصلی آلودگی هوای این روزهای پایتخت
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در مورد آلودگی هوای پایتخت در ۸ روز گذشته (از بیستم تا بیست و هفتم مهرماه) گفت: درحالی طی ۸ روز متوالی، هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم بود که در بازه زمانی مشابه سال قبل هیچ روزی در شرایط نامطلوب گزارش نشده بود.
تولید سالانه ۹۱ هزار تن ترکیبات آلی فرار در شهر تهران
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: سالانه حدود ۹۱ هزار تن ترکیبات آلی فرار در شهر تهران تولید می‌شود.
تهران ۱۵ روز هوای پاک تنفس کرد
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه از ابتدای سال ۹۹ روش محاسبه شاخص کیفیت هوا بر اساس ابلاغ سازمان محیط‌زیست سخت‌گیرانه‌تر شد،گفت: بر این اساس در ادامه، مقایسه بازه موردنظر در سال جاری و سال گذشته با هر دو روش محاسبه قدیم و جدید انجام شده است.
آزادی ۳۸۰۹ زندانی غیرعمد در نیمسال ۹۹
به همت خیرین در نیمه نخست سال جاری تعداد ۳ هزار و ۸۰۹ زندانی جرایم غیرعمد از بند حبس آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشته‌اند.
روزانه ۳ تن اکسیدگوگرد در هوای تهران منتشر می‌شود
مدیر واحد مدلسازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا با اعلام اینکه هر روز بیش از 3 تُن اکسیدهای گوگرد در اثر تردد خودروها در هوای تهران منتشر می‌شود، گفت: مقدار انتشار سالانه این آلاینده خطرناک در هوای پایتخت در اثر تردد وسایل نقلیه، یک هزار و 127 تُن برآورد می‌شود.
افتتاح ایستگاه برج میلاد تا پایان سال ۹۹
معاون حمل و نقل ترافيك شهردارى تهران صبح امروز( سى و يكم شهريور ماه ) از آخرین وضعیت روند تکمیل ایستگاه برج میلاد بازديد كرد.
افتتاح و احیای ۲۰۰ کارگاه تولید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی
با افتتاح و احیای ۲۰۰ کارگاه تولید نوشت‌افزار ایرانی اسلامی توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، ۲ هزار فرصت شغلی در این صنعت ایجاد شده است.
سکته مغزی، علائم و درمان
سکته مغزی به وضعیتی گفته می شود که به علت اختلال در خونرسانی مغزی اتفاق می افتد و می تواند یکی از علل مهم مرگ و میر و ناتوانی باشد.
دادگاه بر اساس نظر پزشکی قانونی رأی صادر می‌کند
رییس دیوان عالی کشور با تأکید بر سختی کار در پزشکی قانونی گفت: کار پزشکی قانونی کارشناسی برای محاکم قضایی است و دادگاه عمدتا بر اساس نظر کارشناسی پزشکان قانونی رأی صادر می کند.
چرا غلظت دی‌اکسید گوگرد در جنوب تهران افزایش یافته است؟
مدیر واحد سنجش و نگهداری شرکت کنترل کیفیت هوا، از افزایش غلظت آلاینده دی‌اکسید گوگرد در شهر تهران در بازه زمانی یکم تا هفدهم شهریور ۹۹ خبر داد.
شروع به کار پویش «ارمغان» با هدف آزادی زنان زندانی
با هدف حمایت از 197 مادر دربندی که به دلیل ارتکاب جرایم غیرعمد در حبس حضور دارند، پنجمین دور از پویش «ارمغان آزادی» شروع به کار کرد.
غلظت آلاینده ازن در تهران کاهش یافت
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوا از کاهش غلظت آلاینده «ازن» در ۱۸ روزی که از شهریور می‌گذرد، خبر داد.
دانش‌آموزان کدام پایه می‌توانند در پروژه کوچ شرکت کنند؟
مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش جزئیات اجرای پروژه کوچ (کنترل وزن و چاقی دانش‌‌آموزان با رویکرد ترویج زنگی فعال و سالم) را تشریح کرد.
دردهای ناگفته کودکان و نوجوانان بی زبان کرمانشاهی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - از چشم هیچ كارشناسی آسیب های ایجاد شده در محلات حاشیه ای و کم برخوردار كه جمعیت فراوانی را در خود جای داده دور نیست . تولد آسیب هایی مانند اعتیاد، فروش انواع مواد مخدر، سرقت و رها كردن كودكان و نوجوانان در میان این آسیب ها همه و همه می تواند پیامدهای دردناكی از ناهنجاری اجتماعی را بدنبال داشته باشد.
3 رویداد ملی بنیاد برکت در سال جهش تولید
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تاکید کرد: از ایده‌های کارآفرینان و ایده‌پردازان در زمینه‌های ایجاد اشتغال برای کولبران در استان‌های مرزی، تولید پوشاک و پرورش آبزیان استقبال می‌کنیم.
رنج‌های زن خدمتکار بودن در کرمانشاه
محمد حقیقی راد - گیتی آنلاین - زنان خدمتکار خانگی، اغلب تمام وظائف مطابق تعریف سنتی «زنانه» را باید در خانه‌های فرادستانشان انجام دهند.زندگی این زنان کارگر پس از رها شدن از کار خانگی مزدی و بازگشت به خانه‌ی خود، تفاوت چندانی با زندگی در محل کار ندارد.
مرداد ماه هوای تهران ۱۱ روز بالاتر از حد مجاز بود
مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: مرداد ماه امسال در شرایطی به پایان رسید که شاخص کیفیت هوا در شهر تهران طی ۲۰ روز قابل قبول و طی ۱۱ روز بالاتر از حد مجاز قرار گرفت.
گزارش دوم  بررسی مشکلات محله مرادآباد کرمانشاه +ویدیو
گیتی آنلاین -کرمانشاه - در پی تماس های مکرر مردمی مبنی بر مشکلات عدیده اجتماعی در محله مراد آباد ، بار دیگر خبرنگار اجتماعی گیتی آنلاین به این محله آمده است تا مشکلات تازه این مردم را به گوش مسوولان شهری برساند .
جانباز شیمیایی پس از ۳۲ سال به کاروان شهدا پیوست
جانباز شیمیایی ۷۰ درصد پس از تحمل درد و رنج بسیاری به شهادت رسید.
تالیف تق تق تق کرونا هستم دغدغه امروزه ام بود
در بین کتاب‌هایم، کتاب "سه خط قصه!" را خیلی دوست دارم چرا که توانستم با نگارش سه خط داستان کوتاه، دغدغه و پیام خود را انتقال دهم.
شناسایی 100 مادر باردار مشکوک به کرونا در تایباد
رئیس شبکه بهداشت و درمان تایباد از شناسایی 100 مادر باردار مشکوک به کرونا در این شهرستان خبر داد.
آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدام بخش خصوصی
دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با اعلام اینکه تاکنون در این آزمون حدود ۶۰ هزار نفر ثبت نام خود را قطعی کرده اند، از کارجویان و علاقه مندان به فرصت های شغلی بهتر خواست ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند
حق به شهر”، حقی همگانی برای همزیستی و توسعه پایدار
گیتی آنلاین - کرمانشاه - “حق به شهر” حقی است هدف‌مند و جمعی، نه حقی انحصاری و فردی و دربرگیرنده‌ی نه تنها حق کارگران صنعتی، تولیدی و ساختمانی، بلکه حق همه‌ی کسانی که به تجدید تولید زندگی روزمره کمک می‌کنند
بهره‌برداری از ایستگاه متروی برج میلاد در شهریورماه
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با تشریح نحوه هزینه‌کرد اوراق مشارکت سال‌های ٩٧ و ٩٨، از بهره‌برداری ایستگاه برج میلاد در خط ٧ مترو در شهریورماه سال جاری خبر داد.
کریمی‌فر: اسکان تابستانی فرهنگیان همچنان تعطیل است
به گفته مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اسکان تابستان 1399 در آموزش و پرورش، به دلیل مبارزه با شیوع کرونا ویروس در سراسر پایگاه‌های پذیرش و مدارس مجری طرح اسکان موقت، همچنان تعطیل است.
ایران جزو معدود کشورهای تولیدکننده‌ی داروی «رمدسیویر» شد
با دست‌یابی گروه دارویی برکت به دانش فنی تولید داروی ضد کرونای رمدسیویر Remdesivir و تولید انبوه آن در این گروه، توزیع این دارو در مراکز درمانی و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور انجام می‌شود.
بررسی تأثیر کرونا بر ۱۲ هزار دانشجو
طرح ارزیابی سلامت روان، جسمی و وضعیت آموزش مجازی در بین دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی به همت معاونت دانشجویی این دانشگاه انجام شد.
فوت ۶۰۰ نفر در تصادفات سال ۹۸ تصادفات تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاكيد بر اهميت فرهنگسازى و مهندسى ترافيك در كاهش تصادفات تصريح كرد: متاسفانه در سال گذشته ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند.
شیوع احساس غم و افسردگی در دوران کرونا رایج است
رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: شیوع احساس غم و افسردگی در دوران کرونا رایج است.
شتاب‌دهندۀ تپسی در مرکز رشد شماره ۲ دانشگاه علامه‌طباطبائی مستقر می‌شود
اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علامه طباطبایی از مرکز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی بازدید کردند.
فقر و کارد به استخوان رسیده کارگران
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در ایران و بالأخص کرمانشاه رکود اقتصادی عمیق‌تر می‌شود و فقر گسترده‌تر. جمعیت بیشتری از تامین هزینه زندگی باز می‌مانند. سفره‌ها خالی‌تر می‌شود و فلاکت نمایان‌تر و بی‌رحم‌تر. حال براساس مشاهدات میدانی پای درد دل های افرادی بنشینم که از فقر کارد به استخوان شان رسیده است و دردنامه نداری را روایت‌می کنند.
دانشجویان  تا پایان مرداد مي توانند اقدام به جمع‌آوری وسایل و تخلیۀ خوابگاه کنند
رئیس اداره خوابگاه‌های دانشگاه علامه‌طباطبائی، گفت: امروز اطلاعیه‌ای مبنی بر تخلیه خوابگاه‌ها صادر کردیم، اما ضرب العجل آن تا پایان این هفته نیست، چرا که طی هفته های آینده و در روزهای یکشنبه و سه شنبه نیز مسئولان خوابگاه حضور دارند.
دانشگاه علامه طباطبایی میزبان جریان‌شناسی فکری «غرب‌زدگی»
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه‌طباطبائی دوره دانش‌افزایی با عنوان جریان‌شناسی فکری «غرب‌زدگی» در ایران را ویژه استادان این دانشگاه برگزار می‌کند.
بنیاد برکت امسال ۲۰۰ مرکز فرهنگی مذهبی می‌سازد
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در سال جاری ۲۰۰ مرکز فرهنگی مذهبی را در سراسر کشور به بهره‌برداری می‌رساند.
سه میلیارد تومان از طرف صندوق رفاه به منظور پرداخت تسهیلات به هزار و ۸۹۸ دانشجو پرداخت شده است
مدیر دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی گفت: امسال ۷۵۵ دانشجو با بخش های مختلف دانشگاه همکاری داشته اند که در مجموع ۱۸۱ هزار و ۲۷۷ ساعت کارکرد داشته اند.
۶ هزار و ۲۸۶ دانشجو در ۳۹۲ امتحان شرکت کردند
معاون آموزشی دانشگاه علامه‌طباطبائی گفت: در مجموع ۶ هزار و ۲۸۶ دانشجو در ۳۹۲ آزمون برگزار شده در روز نخست امتحان های آنلاین این دانشگاه حضور پیدا کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۵۱۷ دانشجو در مقطع کارشناسی، یک هزار و ۴۹۸ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۲۳ دانشجوی در مقطع دکتری در حال تحصیل هستند. حدود ۴۰ نفر هم در آزمون‌های امروز غایب بوده‌اند.
بررسی تخلف بیش از 140 مدیر دولتی در استان  /  افزایش نظارت الکترونیک در دستور کار سازمان بازرسی
گیتی آنلاین – کرمانشاه – محمد جهانیان بازرس کل قوه قضاییه در استان کرمانشاه از پیگیری تخلفات مدیران دولتی استان خبر داد و گفت تا کنون بیش از 140 پرونده در این خصوص در اداره بازرسی استان کرمانشاه در دست بررسی است .
زایمان موفق توسط نیروهای اورژانس تهران
معاون فنی و عملیات اورژانس تهران با اعلام این خبر، گفت: حین انتقال و قبل از رسیدن به مرکز درمانی تکنسین‌ها توانستند طی زایمان موفق نوزاد را در صحت و سلامت به دنیا بیاورند.
سنجش سلامت پیش دبستانی‌ها از اول مهر
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که سنجش سلامت پیش دبستانی‌ها که سال گذشته همزمان با سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان انجام می‌شد، امسال به دلیل شرایط کرونایی، از اول مهر انجام می‌شود تا تراکم جمعیت حین سنجش کمتر و فضا برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطلوب تر باشد.
آیا  کودک کار کرمانشاهی خودکشی کرد؟!
گیتی آنلاین - کرمانشاه - پیکر آرمین کودک کاری ۱۱ ساله ای که به گفته برخی دست به خودکشی زده است ، پس از هفت روز از سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه اجازه خروج پیدا کرد تا به خاک سپرده شود ، اما هنوز ابهاماتی در مورد علت مرگ این کودک وجود دارد که در گزارش پیش رو آن را بررسی خواهیم نمود...
گزیده ها
داغ ترین ها
مراسم محرم برگزار شود یا خیر؟؟؟؟
گزارش
گزارش دردناک از وضعیت محله مراد آباد کرمانشاه
عناوین کل اخبار