پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

تداوم فرهنگ ایثار با گره گشایی از مشکلات ایثارگران

تداوم فرهنگ ایثار با گره گشایی از مشکلات ایثارگران

مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران گفت: تداوم و تحکیم فرهنگ ایثار از طریق حل مشکلات و مسائل ایثارگران میسر می شود.
زندگی همچون رودی خروشان ، جریان است
در خردسالی و در سن ۴ سالگی ، مادرم بر نبوغ ادبی اینجانب واقف گشته و اشعار فی البداهه ام ، مزید بر علت شد تا در آزمون تیزهوشان شرکت نموده و پیروز شوم و آغازی شد بر پدیدار گشتن مسیر سبز ادبی سرنوشتم .
اجرای نسخه‌نویسی الکترونیک یک الزام قانونی است/صدور بیش از ۲۸ میلیون نسخه الکترونیکی در کشور
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دکتر محمدمهدی ناصحی در سفر به کرمانشاه در نشست خبری با موضوع "نسخه‌نویسی الکترونیک "اظهارداشت: نسخه الکترونیک باعث ارائه خدمات هر چه بهتر به بیمه‌شدگان می‌شود و بحث یکپارچگی خدمات الکترونیک بالاخص نسخه نویسی الکترونیک از اولویت های نظام سلامت به خصوص سازمانهای بیمه گر
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور افتتاح شد.
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور با حضور مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در شهر مشهد‌مقدس افتتاح شد.
شبکه شاد بستر مشارکت رای اولی‌ها در آموزش و پرورش می‌شود
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از ساحت‌های مهم مجموعه آموزش و پرورش با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه تربیت دارد، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است تاکید کرد برای مشارکت حداکثری رای اولی‌ها برنامه‌های موثری خواهیم داشت.
دست کوتاه مردم از میوه /  زنگ خطر، بحران تغذیه به گوش می رسد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - به‌دنبال بالارفتن نرخ ارز و رشد لجام‌گسیخته تورم، اقشار کم درآمد جامعه بیش از آنکه به فکر خرید میوه و برطرف‌کردن نیازهای ثانویه خود باشند، بیشتر دغدغه تهیه لقمه نانی برای اعضای خانواده خود دارند. حتی خانواری که پیش از این یخچال خود را با انواع میوه‌ها پر می‌کردند، اکنون با توجه به گرانی‌های اخیر، به خرید دانه‌ای میوه روی آورده‌اند. ....
کرمانشاه در تنگنای زندگی ، کرونا و دیگر هیچ
گیتی آنلاین - کرمانشاه - وضعیت کلی کرمانشاه در شاخص‌های اقتصادی و اجتماعی نشانگر آن است که طی سالهای گذشته سرمایه گذاری جدیدی در کرمانشاه صورت نگرفته و ظرفیت‌های جدیدی به حوزه اشتغال استان اضافه نشده است و در عین حال شاهد رکود و تعطیلی کارخانجات و کارگاه‌های اقتصادی نیز بوده‌ایم؛ هر چند در سالهای اخیر تحولات مثبتی در زمینه اقتصادی در استان شکل گرفته است اما نرخ بیکاری به عنوان یک عامل دخیل در شاخص «فلاکت» در کرمانشاه همچنان رو به رشد است.
فرزند نامشروع زلزله و تبعات آن
گیتی آنلاین - کرمانشاه -سه‌سال از لرزیدن مناطق زلزله زده کرمانشاه می‌گذرد و هنوز سر بعضی گذرها، کانکس‌ها یادآور شب ‌هولناک حادثه‌ هستند. تعدادی از کانکس‌نشین‌های آن روزها بعد از دوسال و نیم ‌کانکس‌نشینی، زیر سقف‌های نیمه‌کاره پناه برده‌اند...
معلمان چشم انتظار حقوق ناچیز و استخدام
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مروری بر پرونده جذب معلمان حق‌التدریس، نشان می‌دهد که بنا بر قانون ششم توسعه، باید تا پایان این برنامه تعیین و تکلیف شود ...
بهره‌برداری از ۹۰ مدرسه و ۳۰ مرکز جامع سلامت برکت
۹۰ مدرسه و ۳۰ مرکز جامع سلامت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم کشور به بهره‌برداری رسید.
وکلاء در معرض خطر امنیت شخصی و حرفه‌ای در چالش قوانین ناکارآمد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - یک کارآموز وکالت زن و موکلش در حین حضور در دفتر وکالت در شهر کرمانشاه توسط همسر موکل خود مورد هدف تیراندازی قرار گرفته و کشته شدند. پریوش ظفری، کارآموز وکالت بود که در این حادثه مورد هدف قرار گرفت. متاسفانه وی در حین انتقال به بیمارستان، به علت شدت جراحت فوت کرد.
عرضه کارت هدیه دیجیتال بانک پارسیان از سوی آیگپ
کارت هدیه دیجیتال با هدف صرفه جویی در منابع و همچنین مراجعه کمتر به بانک‌ها در شرایط کرونایی با همکاری بانک پارسیان و توسط پیام رسان آیگپ در دسترس عموم قرار می گیرد.
برپایی سومین جشنواره بین‌المللی «ایران‌نما» با رویکرد ایران‌شناسی
برپایی سومین جشنواره بین‌المللی «ایران‌نما» با رویکرد ایران‌شناسی، به همت واحد فناور فیفتاو صورت می گیرد.
اقای دکتر نوبخت و دکترغلامی در تضییع حقوق کارمندان شاغل در اموزش عالی وابسته به وزارت علوم متحد شدند؟!!!
کارمندان آموزش عالی متوجه همه حرکت های سیستماتیک و مستکبرانه و سلیقه ای و شخصی و قشری نگر و ویژه خواهی دولتمردان هستند زیرا اگر طبق سیاستهای نظام اداری ابلاغی رهبر معزز ، اجرای عدالت در نظام پرداختها را دولتمردان در تصمیم خود داشتند، باید کل نگر بودند و شان و کرامت خانواده شاغل در وزارت علوم را حفظ می نمودند .
جامعه در حسرت شادی و یک گشایش بزرگ ملی / اخبار خوب حال بد مردم را خوب می کند
چندین سال است که هر روز خبرهای ناراحت کننده به کام مردم ریخته می شود ، خبرهایی که واقعی هستند و نمی شود با خبرهای کذب و مصلحتی و ..اثر آنها را پاک کرد ، اخباری که تمام مسولان مملکت و حتی خود مردم در آن سهیم هستند...
530 بانو در تعاونی سازه گستر امیرفاتح نوشاد شهریار مشغول به كار شدند
امیر وثوقیان، مدیر تعاونی سازه گستر امیرفاتح نوشاد شهریار گفت: در فاز اول 530 نفر اعم از بانوانی که در منزل یا کارگاه یا تدارکات و حسابداری هستند مشغول به فعالیت می‌شوند و انشاالله با یک افق دید هدفمان این است چیزی حدود 3500 خانوار در این طرح مشارکت داشته باشند.
رویداد ملی «بانوی برکت» فراخوان داد
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام رویداد ملی «بانوی برکت» را با هدف کارآفرینی در حوزه کسب‌وکارهای خانگی و خانوادگی برای بانوان برگزار می‌‎کند.
لباس کوردی، قدمتی فراتر از تاریخ  / هویت اقوام ایرانی سدی در مقابل تهاجم فرهنگی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - توهین به فرهنگ و آداب و رسوم یک ملت نشان از حقارت آنها و دریوزگی شان برای جعل هویتی دیگر است.این رسانه بیمار است و علیل چرا باید به گفتگو با آن نشست....
حمایت از فعالان صنایع دستی آسیب‌دیده از کرونا
به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام 3 هزار شغل در حوزه صنایع دستی با اولویت آسیب‌دیدگان از کرونا ایجاد می‌شود.
کسب رتبه درجه یک توسط بیمارستان امام خمینی ره اهواز در برنامه اعتباربخشی بیمارستان های ایران
معاون توسعه مدیریت و منابع بیمارستان امام خمینی ره از کسب امتیاز درجه یک برای این بیمارستان براساس استانداردهای ملی اعتبار بخشی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی خبر داد.
خطای آزمایش‌ها و قتل جنین در غربالگری اجباری
غربالگری صرفا باید برای گروه خاصی تجویز شود نه همه و وزارت بهداشت اعتراف کرده که چه میزان غربالگری دچار خطا هست و مادرانی که از سقط جنین سر باز زده‌اند فرزند سالم به دنیا آورده‌اند و پزشکان از حقایق و ریسک موضوع در استرس شدید هستند.
هیأت انتخاب یازدهمین جشنواره عکس رشد آغاز به کار کرد
مهلت ثبت نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره عکس رشد پایان یافته و بدین ترتیب کارهیأت انتخاب این دوره جشنواره آغاز شد.
ورود 20 هزار دانشجو معلم به دانشگاه فرهنگیان/ تدریس 17500 معلم جدید در کلاسها از مهر96
گیتی آنلاین-سرپرست دانشگاه فرهنگیان به راهکارهای تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امسال 10 هزار نفر از طریق کنکور سراسری و 10 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی پذیرفته شده و وارد دانشگاه فرهنگیان خواهند شد.
نمایش‌نامه‌ها بر تربیت کودکان و نوجوانان تأثیری عمیق دارند
داور گروه نمایش‌نامه و فیلم‌نامه هجدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد بر این باور است که نسبت به تأثیرات گسترده‌ و عمیق نمایش بر دانش‌آموزان شناخت کافی وجود ندارد؛ گرچه در سال‌های اخیر در برخی کتاب‌های درسی، به نمایش و نمایش‌نامه پرداخته شده است.
پخش زنده دربی 94در آیگپ
پخش زنده شهرآورد سرخابی ها را در آیگپ تماشا کنید.
آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره کتاب رشد برگزار می‌شود
هجدهمین جشنواره کتاب رشد 23 دی ماه با معرفی نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف و حضور وزیر آموزش و پرورش به کار خود پایان می‌دهد.
آنچه از هجدهمین جشنواره کتاب رشد باید بدانیم
دبیر هجدهمین جشنواره کتاب رشد فرایند برگزاری این دوره از جشنواره در شرایط همه گیری ویروس کووید 19 را تشریح کرد.
حضور2110 فیلم خارجی در پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد
2110 فیلم خارجی در پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد حضور دارند.
گرمای محبّت علوی درزمستان سرد شهر
آری حضرت آیت الله رئیسی ، چنین مسئولینی در تراز قوه قضاییه ای است که تعلق دارد به نظام جمهوری اسلامی ، چنین مسئولینی امید را در دل مردم زنده می کنند و باور مردم را به عدالت علوی در نظام جمهوری رشد می دهند نه آن مسئولی که در روزی که وقت ملاقات عمومی است...
بررسی تخصیص سهمیه اضافه جایزه جشنواره کتاب‌های رشد
تخصیص سهمیه اضافه جایزه جشنواره کتاب‌های رشد در کمیته علمی بررسی شد.
روزی ۱۱ مرگ زودرس در تهران به دلیل آلودگی هوا
خسارات جانی و مالی آلودگی هوا به شهر تهران و شهروندان آن از ۷ میلیارد دلار تا ۱۱ مرگ زودرس در تهران به دلیل آلودگی هوا که به گفته مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بر شهروندان تهرانی تحمیل می‌شود.
ارائه 680 ایده برای اشتغال کولبران استان‌های مرزی
مجری «کاک برکت» از ارائه 680 ایده به این رویداد ملی با هدف توانمندسازی کولبران استان‌های مرزی خبر داد.
ویژگی‌های مدارس در دوران پساکرونا
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کتاب‌های درسی در فضای صحیح نظام تعلیم و تربیت و متناسب و متوازن با ساحت‌های ۶ گانه سند تحول بنیادین هستند از ویژگی‌های مدارس پساکرونا گفت.
از حیوان ازاری تا خشونت علیه بشریت / رابطه بین مسائل و فشارهای اقتصادی بر زندگی و عادات اجتماعی مردم
گیتی آنلاین - کرمانشاه - خشم فروخفته به دلایل گسترده و گوناگونی افزایش پیدا کرده است و یکی از دلایل اصلی افزایش این میزان از خشم فروخفته در جامعه به طور قطع مسائل و مشکلات اقتصادی است. افزایش آسیب‌های اقتصادی همواره به اخلاق جامعه ضربه وارد کرده و آن را دچار بحران می‌کند.....
لزوم نظارت مجلس بر بندهای زمین‌مانده قانون هوای پاک
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مصرانه خواستار ورود فراکسیون محیط زیست مجلس به موضوع آلودگی هوای تهران هستم.
باید نوشتار به سمت کاربردی شدن برود
رسالت مجموعه سماء انتقال درست کلام خدای متعال و نیز روایات، به آحاد جامعه است
بشقاب غذا برایم حکم بوم نقاشی را دارد
کتاب آشپزی در بیست دقیقه، کادوی من به مردم سرزمینم
کیفیت هوای تهران در پاییز طی هیچ روزی برای همه افراد ناسالم نبود
باوجود روزهای نامطلوب و آلوده، در پاییز امسال هیچ روزی در شرایط ناسالم برای همه اقشار قرار نگرفت و این در حالیست که طی پاییز سال گذشته کیفیت هوای تهران طی سه روز در شرایط‌ ناسالم برای همه افراد بود.
پخش زنده فینال جام باشگاههای آسیا از آیگپ
شنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۵:۳۰ ، پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی برای تعیین قهرمان آسیا در سال ۲۰۲۰ با هم رقابت خواهند کرد. کاربران آیگپ می‌توانند این فینال حساس را به صورت مستقیم در آیگپ تماشا کنند.
امشب تفالی بر حافظ با آیگپ
کاربران آیگپ می توانند در شب یلدا نیز با استفاده از بات حافظ برای خود و عزیزانشان فال بگیرند.
دانش‌آموزان و ناشران از نمایشگاه مجازی، کتاب تهیه کنند
مدیر مسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی به بیان جزئیات اهم برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام شده در هفته کتاب پرداخت.
سی و دومین جشنواره تئاتر استان کرمانشاه نفرات برتر خود را شناخت + گزارش تصویری و ویدیویی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - سی و دومین جشنواره تئاتر استان کرمانشاه با معرفی نفرات برتر در رشته های مختلف که بصورت آنلاین برگزار شد روز جمعه به کار خود خاتمه داد
پیام وزیر آموزش‌وپرورش در هفته قرآن و عترت چه بود؟
وزیر آموزش‌وپرورش در پیامی، هفته گرامیداشت قرآن، عترت و نماز را به فرهنگیان، دانش آموزان، عاملان قرآن کریم، عاشقان اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و اقامه کنندگان نماز تبریک گفت.
گزیده ها
داغ ترین ها
کارگران خدماتی بیمارستان ها در چنبره تبعیض و گیر و دادهای معیشت
گزارش
گزارش دردناک از وضعیت محله مراد آباد کرمانشاه
عناوین کل اخبار