پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

توجه بیشتر به ساحت های شش گانه تربیت از اهداف اصلی سند تحول بنیادین است/ با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دا...
ساکی در غیرمحرمانه مطرح کرد:

توجه بیشتر به ساحت های شش گانه تربیت از اهداف اصلی سند تحول بنیادین است/ با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دا...

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش با بیان اینکه به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی خوشبین هستم، گفت: با آئین نامه اجرایی فاصله وجود دارد و تا ابلاغ آن باید منتظر بود.
تیمار و تحویل یک «سارگپه» سرمازده به اداره محیط زیست
آرین پولادوند،یکی از حامیان محیط زیست و عضو انجمن ناجیان و حامیان گهررود اشترانکوه شهرستان دورود،یک «سارگپه» سرمازده را پس از چند روز تیمار به اداره محیط زیست تحویل داد...
نسخه الکترونیک سلامت نقصان ندارد/ تولیت باید به ساماندهی و مدیریت قانون می پرداخت
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جلسات متعدد کمیسیون مشکلات نسخه الکترونیک مطرح شد و متاسفانه مشکلات این قانون در اولویت اول نبوده و همچنان هم نیست.
احسان حامدمقدم مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران شد
مهدی شایسته اصل مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در حکمی، احسان حامدمقدم را به‌عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل این شرکت منصوب کرد.
کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان تفتان تشکیل جلسه داد
کارگروه آب، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان تفتان با حضور فرماندار، بخشداران تابعه و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان تفتان برگزار شد
مستند «دردانه ها» در شبکه افق
مستند «دردانه ها» به تهیه کنندگی سید هاشم موسوی در 25 قسمت به زودی از شبکه افق روی آنتن می رود.
«انجمن علمی رسانه ایران» تشکیل می‌شود
اعلام موجودیت رسمی «انجمن علمی رسانه ایران» از سوی هیئت موسس؛ مجمع عمومی ماه آینده تشکیل می‌شود.
شرط دریافت یا تمدید پروانه فعالیت رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درونشهری منوط به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا می باشد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در ذاستای ترویج زدن واکسن در بین رانندگان تاکسی و اتوبوسهای درون شهری سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه اطاعیه ای را صادر کرد
قطام افسانه یا واقعیت؟
گیتی آنلاین-در مورد قطام در تاریخ نقل‌های بسیار متفاوتی بیان شده است اما در کل می‌توان آنها را به دو دسته تقسیم کرد. دسته اول گروهی که قائل به وجود قطام شده‌اند که شرط ازدواج با خود را کشتن حضرت على (ع) می‌دانست و دسته دیگر مانند جعفر شهیدی قضیه قطام را افسانه ای بیش نمی‌داند.
معرفی سرپرست جدید اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
️ آیین تودیع و معارفه سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.
وضعیت جمعیت در کشور بحرانی است/ اقتصاد، فرهنگ و باروری تکه های پازل جمیعت
رئیس اداره باروری سالم جمعیت وزارت بهداشت اذعان کرد: مباحث اقتصاد، فرهنگ و باروری باید در کنار هم قرار گیرند تا یک خانواده در شرایط خوبی بتوانند برای فرزندآوری برنامه داشته باشد.
بحران زباله در حاشیه شهر کرمانشاه /وضعیت کودکان کار کرمانشاهی وخیم است
گیتی آنلاین - کرمانشاه - فقر موضوع اصلی داستان کار کودکان و زباله‌گردی در کرمانشاه است، بنابراین نمی‌توانیم زمانی که برای حل این آسیب اجتماعی برنامه‌ریزی می‌کنیم، فقر و مشکلات اقتصادی را نادیده بگیریم و این معضل اجتماعی را به عوامل دیگر نسبت دهیم.
نظارت وزیر کشور بر وضعیت رسیدگی به زلزله‌زدگان اندیکا در سفر به خوزستان
وزیر کشور، صبح امروز به منظور بازدید از نواحی زلزله زده در شهرستان اندیکا و گفتگو با مردم در این نواحی به خوزستان سفر کرد.
رحیمی شعرباف: سامانه ساتع، تسهیل کننده فعالیت های پژوهشی دانشگاه هاست/ آقامیری: سامانه پژوهشی مسئله محور برای حل مشکلات طراحی شده است
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره سامانه ساتع بیان کرد: همه دانشگاه ها با سامانه ساتع (سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری) آشنا هستند. تمام دستگاه اجرایی باید نیازهای خود را چه در حال و چه در آینده، در این سامانه ثبت کنند.
اهدای تجهیزات پزشکی  به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
بانک مهر ایران در راستای حمایت از مدافعان سلامت در جهت پیشگیری و درمان بیماری کرونا ۱۰۴قلم تجهیزات پزشکی شامل پالس اکسی متر، تب سنج دیجیتال، ترالی اورژانس، دستگاه اکسیژن ساز، بارکدخوان به حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اهدا کرد .
قبادیان: طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار، موجب رشد کشور خواهد شد/
طهماسبی: ارتباط توأمان آموزش دانشگاهی و فعالیت عملی ضروری است
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت بیان کرد: طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار، قطعا باعث رشد کشور خواهد بود. همچنین، بهره وری، باعث رشد اقتصادی و اجتماعی خواهد بود.
رحیمی شعرباف: در چند سال آینده دانشگاه منشا فناوری های جدید است / اسفندیار اختیاری : بزرگترین مشکل ما ، عدم باور به اقتصاد دانش بنیان است
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در چند سال آینده قطعاً منشا فناوری های جدید، دانشگاه است. دانشگاه‌های پیشرو منشا نوآوری هستند که نوآوری تبدیل به فناوری و فناوری تبدیل به محصولات جدید می شود.
یزدی خواه،: حوزه نوشت افزار، مهم ترین رسانه فرهنگی اثر گذار است/ یقینی: صنعت نوشت افزار، هویت ساز است
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه نوشت افزار جزو مهم ترین رسانه ای است که پیام های ما را به دانش آموزان و خانواده ها منتقل می کند. قطعا اثر فرهنگی این رسانه، بیشتر و مهم تر از اثر اقتصادی آن است. انتقال پیام از طریق این رسانه برای دانش آموزان بسیار جذاب و ماندگار است.
افتتاح تولید گیت‌های کنترل امنیت تردد ضد انتحاری با فناوری‌های نوین
در هفته‌دفاع مقدس با حضور سردار دکتر رحیمی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور، شرکت دانش بنیان ماداکتو از تولید نسل جدید گیت‌های کنترل امنیت تردد ضد انتحاری رونمایی کرد.
افتتاح یک باب مدرسه شش کلاسه در شهرستان فنوج
با مشارکت یک شرکت قطعه سازی خودرویی و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یک باب مدرسه ۶ کلاسه در فنوج به بهره برداری رسید.
ردپای کنکور همچنان وجود دارد / مسئله آزمون های استاندارد باید جدی گرفته شود
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: آموزش و پرورش هنوز نتوانسته است آزمون های استاندارد را در سه سال آخر به خوبی اجرا کند.
فریادهای بی صدای رزیدنت ها و دانشجویان پزشکی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دغدغه هایی که امروز به شدت برای دانشجویان پزشکی آزار‌دهنده‌اند. فراموش‌شدن امر‌ آموزش در بیمارستانهای دولتی، به کارگیری کارورزان و دستیاران به عنوان نیروی کار ارزان قیمت، تحولات یکباره قوانین حوزه بهداشت....
حکیم زاده: مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد/ افزایش توانمندی معلمان در استفاده از فناوری‌های نوین
معاون آموزش وزارت آموزش و پرورش می‌گوید مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد و همکاران ما بیشتر از ساعاتی که موظف به انجام کار بودند، فعالیت داشتند و واقعا ایثار کردند اما متاسفانه ما نتوانستیم پرداختی متفاوتی به آن‌ها داشته باشیم.
بیمارستان 32 تخت خوابی  سرباز بزودی تکمیل می شود 
.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: تکمیل بیمارستان 32تخت خوابی سرباز از سر گرفته می شود.
تصادف اتوبوس با عابران پیاده/مادر و دو فرزندش راهی بیمارستان شدند
تصادف اتوبوس حوالی میدان خراسان با مادر و دو فرزندش آنها را راهی مراکز درمانی کرد و حال مادر بدحال گزارش شده است.
نیلی احمدآبادی: ما در بحران کرونا نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم/ علیرضا منادی سفیدان: متاسفانه 3.5 میلیون دانش آموز دسترسی به فضای مجازی ندارد
رییس دانشگاه تهران با اشاره به اینکه کشورها را در چگونگی مدیریت بحران باید سنجید، تصریح کرد: ما در بحران کرونا که همچنان با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم چراکه فقط بحث بهداشت مطرح نبود بلکه مباحث دیگری از جمله سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... نیز در میان بود.
کمرئی:هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود/ اسماعیلی: یکی از دغدغه‌های جامعه و مسئولان،مدیریت کرونا در نظام آموزشی کشور است
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: با تعطیلی مدارس فرآیند تربیتی هم کاملا متوقف شده بود و باید بر این نکته تاکید کرد که هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود.
گفتگو  با آقای هادی گرجی نویسنده کتاب های مدیریت استراتژیک در منابع انسانی و شیوه های نوین مدیریت
منابع انسانی در دنیای کسب وکار امروز که مبتنی بر دانش است، به عنوان ارزشمند ترین دارایی سازمانی شناخته شده است.
ضامني: 50درصد از رانندگان تاکسی از بیمه برخوردار نیستند/بابایی کارنامی:پیگیری می کنیم
نماينده مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه هیچ راننده تاکسی در کشور نباید فاقد بیمه تامین اجتماعی باشد، تصریح کرد: به نمایندگی از مجلس قول خواهم داد تا تمام توان خود را برای ارتقاء وضعیت بیمه ای و مسائل معیشتی و رفاهی رانندگان تاکسی دریغ نخواهم کرد.
مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات مدهامتان با حضور وزیر ارشاد در مشهد مقدس برگزار می شود.
برگزاری رویداد بزرگ قرآنی در  سیستان وبلوچستان
بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
سیب های خجسته ی دهان
نسرین راثی یکی از شاعران و ترانه‌سرایان خوزستانی متولد شهرستان دزفول و هم‌اکنون ساکن اهواز است. از جمله آثار وی می‌توان از ۲ کتاب «کابوس و رویا» و «تندیس پوشالی» نام برد
لزوم مدیریت زمان و اهمیت دو چندان فرآیند ثبت نام دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا
مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: از آنجاییکه اولین مرحله از مراحل و فرآیندهای تعریف شده در یکپارچه سازی سامانه ها، موضوع ثبت نام دانش آموزان می باشد، ضرورت دارد همه عوامل به این مهم بیش ازپیش توجه نموده و زمان دراختیار را مدیریت نمایند.
ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه 12 شهریور برگزار می‌شود
مدیرعامل و موسس مؤسسه ذهن نو از برگزاری ششمین دوره مسابقات کشوری محاسبات ذهنی با چرتکه خبر داد و گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا این رقابت‌ها به صورت آنلاین و با حضور 825 دانش اموز در سه گروه سنی برگزار می‌شود.
۱۲۰ کیلومتر راه روستایی در روتک شهرستان خاش در دست ساخت است
رییس راه و شهرسازی شهرستان خاش گفت: ۱۲۰ کیلومتر راه روستایی در منطقه صعب العبور و کوهستانی روتک این شهرستان در دست ساخت است.
تاکید بر ساماندهی دفاتر تسهیلگران زاهدان
دفتر تسهیلگری زاهدان با برگزاری جلسات هماهنگی و هم اندیشی، یک نوا می شوند.
صدور سند مالکیت برای بیش از هزار و ۶۴۸ هکتار از اراضی دولتی شهر زاهدان
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از صدور سند مالکیت افزون بر یک هزار و ۶۴۸ هکتار از اراضی واقع در حریم شهر زاهدان بنام دولت همزمان با هفته دولت ۱۴۰۰ خبر داد.
2000بسته معیشتی توزیع شد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان گفت: در قالب طرح رزمایش شمیم حسینی همزمان با سراسر کشور 2000بسته معیشتی در استان توزیع شد.
تکمیل فرآیند ثبت نام ۸۴/۰۳ درصد دانش آموزان استان تا کنون
نخعی گفت: با همت و تدبیر و برنامه‌ریزی همه عوامل در مجموعه‌های مختلف ستادی و صف، تاکنون ۸۴/۰۳ درصد دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند.
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل افتتاح شد
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل با حضور فرماندار، امام جمعه‌و جمعی از مسئولان محلی همزمان با پنجمین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.
خاندوزی؛ اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار
عبدالرضا ارسطو؛ کارشناس مسائل اقتصادی در یادداشتی که در اختیار پایگاه خبری گیتی آنلاین قرار داد، سخنان وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصاد و دارایی دولت سیزدهم؛ سیداحسان خاندوزی در جلسه تایید صلاحیت مجلس شورای اسلامی را بررسی و از او به عنوان "اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار" یاد کرد.
بهترین روش آموزش مسائل دینی به کودکان در اسلام از منظر مدیریت رفتار فردی و اجتماعی
در جامعه امروزی با گسترش شبکه های مجازی و پیشرفت فراوان تکنولوژی، مضافاً، وجود تهدیدات گسترده در کنار این پیشرفت ها برای گروه‌های مختلف سنی جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان، پرداختن به الگوهای تربیتی اسلامی، بهره‌گیری از روش‌های مشاوره و آموزش های مناسب، در رشد و تربیت فرزندان اهمیت بسیار فراوانی دارد
حجت الاسلام کلانتری رئیس کارگروه موارد خاص امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد شد
گیتی آنلاین-سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور حکمی حجت ‌الاسلام ابراهیم کلانتری را به سمت رئیس کارگروه موارد خاص امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
گزیده ها
داغ ترین ها
بازدید رییس اداره سلامت نوزادان وزارت بهداشت از بیمارستان های حوزه علوم پزشکی ایرانشهر
گزارش
در هفته پژوهش مراسم تجلیل از قبول شدگان دانشگاه سراسری سال ۱۴۰۰ بندر کیاشهر با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و ریاست اداره آموزش و پرورش بندر کیاشهر برگزار شد
عناوین کل اخبار