پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       

gitionline.ir

حکیم زاده: مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد/ افزایش توانمندی معلمان در استفاده از فناوری‌...
در برنامه «به وقت ایران» مطرح شد؛

حکیم زاده: مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد/ افزایش توانمندی معلمان در استفاده از فناوری‌...

معاون آموزش وزارت آموزش و پرورش می‌گوید مرزهای زمان و مکان در دوران کرونا از آموزش برداشته شد و همکاران ما بیشتر از ساعاتی که موظف به انجام کار بودند، فعالیت داشتند و واقعا ایثار کردند اما متاسفانه ما نتوانستیم پرداختی متفاوتی به آن‌ها داشته باشیم.
نیلی احمدآبادی: ما در بحران کرونا نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم/ علیرضا منادی سفیدان: متاسفانه 3.5 میلیون دانش آموز دسترسی به فضای مجازی ندارد
رییس دانشگاه تهران با اشاره به اینکه کشورها را در چگونگی مدیریت بحران باید سنجید، تصریح کرد: ما در بحران کرونا که همچنان با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، نشان دادیم که بلد نیستیم بحران را مدیریت کنیم چراکه فقط بحث بهداشت مطرح نبود بلکه مباحث دیگری از جمله سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... نیز در میان بود.
کمرئی:هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود/ اسماعیلی: یکی از دغدغه‌های جامعه و مسئولان،مدیریت کرونا در نظام آموزشی کشور است
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: با تعطیلی مدارس فرآیند تربیتی هم کاملا متوقف شده بود و باید بر این نکته تاکید کرد که هیچ چیز جایگزین مدرسه و نقش معلم در آموزش نمی‌شود.
ضامني: 50درصد از رانندگان تاکسی از بیمه برخوردار نیستند/بابایی کارنامی:پیگیری می کنیم
نماينده مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه هیچ راننده تاکسی در کشور نباید فاقد بیمه تامین اجتماعی باشد، تصریح کرد: به نمایندگی از مجلس قول خواهم داد تا تمام توان خود را برای ارتقاء وضعیت بیمه ای و مسائل معیشتی و رفاهی رانندگان تاکسی دریغ نخواهم کرد.
برگزاری رویداد بزرگ قرآنی در  سیستان وبلوچستان
بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در سیستان وبلوچستان برگزار می شود.
تکمیل فرآیند ثبت نام ۸۴/۰۳ درصد دانش آموزان استان تا کنون
نخعی گفت: با همت و تدبیر و برنامه‌ریزی همه عوامل در مجموعه‌های مختلف ستادی و صف، تاکنون ۸۴/۰۳ درصد دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان در سامانه الکترونیکی سیدا ثبت نام نهایی شده اند.
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل افتتاح شد
ساختمان اداره راه و شهرسازی شهرستان زابل با حضور فرماندار، امام جمعه‌و جمعی از مسئولان محلی همزمان با پنجمین روز هفته دولت به بهره برداری رسید.
خاندوزی؛ اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار
عبدالرضا ارسطو؛ کارشناس مسائل اقتصادی در یادداشتی که در اختیار پایگاه خبری گیتی آنلاین قرار داد، سخنان وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصاد و دارایی دولت سیزدهم؛ سیداحسان خاندوزی در جلسه تایید صلاحیت مجلس شورای اسلامی را بررسی و از او به عنوان "اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار" یاد کرد.
بهترین روش آموزش مسائل دینی به کودکان در اسلام از منظر مدیریت رفتار فردی و اجتماعی
در جامعه امروزی با گسترش شبکه های مجازی و پیشرفت فراوان تکنولوژی، مضافاً، وجود تهدیدات گسترده در کنار این پیشرفت ها برای گروه‌های مختلف سنی جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان، پرداختن به الگوهای تربیتی اسلامی، بهره‌گیری از روش‌های مشاوره و آموزش های مناسب، در رشد و تربیت فرزندان اهمیت بسیار فراوانی دارد
حجت الاسلام کلانتری رئیس کارگروه موارد خاص امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد شد
گیتی آنلاین-سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور حکمی حجت ‌الاسلام ابراهیم کلانتری را به سمت رئیس کارگروه موارد خاص امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
ویترین خالی فرودگاه امام(ره) برای گردشگران + تصاویر
گیتی آنلاین-فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) با نزدیک به ۳۰۰ پرواز در روز، مهم‌ترین پایانه ورود و خروج مسافر به کشور محسوب می‌شود که در عین حال، نقش ویترین کشور را در اولین برخورد ایفا می‌کند، در حالیکه به اعتقاد خبرگان گردشگری، ضعیف‌ترین "First Impact" را در بین مسافرانش دارد.
انیمیشن قرآنی که بین المللی شد
گیتی آنلاین-انیمیشن «فهرست مقدس» به کارگردانی آقای محمد امین همدانی، یکی از آثار موفق ایرانی به حساب می‌آید که توانسته در خارج از کشور نیز موفق باشد.
وضعیت اسف‌بار بازیگر زن در ترکیه/ از رویای پیوستن به «جم» با درآمد میلیونی تا تحقیر اقامت توسط سازمان ملل
گیتی آنلاین-بازیگری که با رویای اقامت و کار و با وعده‌های رنگارنگ کریمیان، مدیرعامل کشته شده شبکه جم تی وی راهی این شبکه شده بود، این روزها در حال تحمل شرایط اسف‌بار اقامت در ترکیه از طریق سازمان ملل است.
پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی سیستان و بلوچستان آغاز شد
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان گفت: پذیرس دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی سیستان و بلوچستان در 100کد رشته تحصیلی آغاز شد.
جانشین پروری،نخستین گام مدیریتی
اولین گام یک مدیر و یا یک بنیان گذار در یک سازمان نوپا، یعنی اولین اقدام اصلی مدیریتی خود، ایجاد مسیر ویژه جانشین پروری است! یکی از سنجه ی اندازه گیری یک مدیر خوب و آینده نگر که برای حیات سازمان احترام قائل است و برنامه دارد، تربیت جانشین است.
زاهدی: دولت سیزدهم تغییر در نظام استخدام ایجاد کند / اوسط هاشمی: بازآرایی ساختار نظام آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امری جدی است
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: یک خواسته ما از دولت سیزدهم این است که تغییر در نظام استخدام ایجاد کند چراکه این نظام نیز باید زیر و رو شود و بر اساس صلاحیت حرفه‌ای افراد باشد.
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی: جهاددانشگاهی پلی میان دانشگاه، جامعه و صنعت است/ دبیر کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری مجلس: دفاترجهاددانشگاهی در برخی از دانشگاه‌ها تعطیل هستند
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی می‌گوید جهاددانشگاهی هماهنگونه که در اساسنامه‌اش ذکر شده است، پلی میان دانشگاه، جامعه و صنعت است و پیاده‌ساز الگوهاست.
زنگ خطر جدی در هشیلان به صدا در آمد
گیتی آنلاین - گروه اجتماعی - کرمانشاه - تالابها به دلیل ویژگی منحصر به فرد جزء مهمترین و در عین حال حساس ترین اکو سیستم ها به حساب می آید و به علت سیستمی بودن ساختار تالاب هر گونه تغییر در شرایط محیطی به خصوص اقلیم و کاربری اراضی باعث ایجاد تغییرات در تالابها می شود تالابهای ایران در چند دهه گذشته به علت رخداد خشکسالی متعدد و دخالتهای انسانی در معرض نابودی قرار گرفته است
بیانیه کمیسیون حقوق بشر  کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه پیرامون بحران آب خوزستان
حق دسترسی بشر به آب از آنجا که با حیات انسان در ارتباط است همواره در دستور کار جامعه جهانی بوده و در اسناد بین المللی به طور صریح یا ضمنی مورد اشاره قرار گرفته است ..
صرف جمع کردن کودکان کار نمی توان صورت مسئله آسیب را پاک کرد
گیتی آنلاین - کرمانشاه - به رغم فعالیت های مداوم شبانه روزی مددکاران بهزیستی استان کرمانشاه، متاسفانه حجم آسیب های به حدی است که این سازمان به تنهایی و با دست خالی نمی تواند اقدامات تخصصی و مداومی را در مقابله با این آسیب‌ها انجام دهد.
آیین افتتاح خانه‌‌‌ بازی‌های شناختی کانون پرورش فکری کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - خانه خانه بازیهای شناختی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه با حضور مسوولان استانی افتتاح شد.
مروری بر «طرح صیانت ازحقوق کاربران درفضای مجازی وسامان‌دهی پیام‌رسان‌های اجتماعی» / بایدها و نبایدها
گیتی آنلاین - گروه اجتماعی - طرح جنجالی مجلس که بسیاری آن را طرح کنترل فضای مجازی می دانند این روزها مخالفان و موافقان زیادی دارد ، از همین‌رو بر آن شدیم تا با نگاهی تحلیلی این طرح مجلسی یازدهم را بررسی و راستی آزمایی کنیم که آیا محقق خواهد شد ؟ چه کاستی های دارد و نقاط قوت آن کجاست؟!
واگذاری مسکن به کدام دسته از فرهنگیان تعلق می‌گیرد؟
به گفته مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش با توجه به ایجاد ظرفیت‌های جدید مسکن، با ارسال بخشنامه ای، از ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها خواسته شده است تا فهرست و مشخصات متقاضیان واجد شرایط (اصلی و ذخیره) را طبق فرمت تنظیمی با رعایت اولویت‌ها و گروه‌های هدف این اداره کل ارسال کنند.
حمایت اعضای انجمن از لزوم سکان‌داری آیت الله رئیسی در تشکیل دولت جدید
انجمن فرهنگ سازی توسعه اقتصاد مقاومتی ایران فردا در اولین جلسه رسمی از لزوم سکان داری آیت الله رئیسی در دولت آینده حمایت کردند.
زمان ثبت نام دانش‌آموزان در پایگاه‌های اوقات فراغت اعلام شد
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره فعالیت پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان توضیحاتی داد و نحوه ثبت نام آنان در فعالیت‌های اوقات فراغت را تشریح کرد.
عملکرد مسولین وزارت علوم در یک سیستم  علمی و آموزشی با روح و یک سیستم پویا مغایر است و اکنون در صدد ایجاد اختلاف بین دو رکن مهم در دانشگاهها هستند
کارشکنی و تاخیر مسولین وزارت علوم بعد از اخذ تمام مجوزات و صدور مصوبه مرکز هیات امنا، در پرداخت معوقات افزایش ۵۰% حق و حقوق ۵۰۰۰۰ نفر کارمند وابسته به وزارت علوم در سطح اموزش عالی کشور، توجیه ناپذیر و تلاش مسولین در تداوم نارضایتی هدفمند انان است
هلوکاستی به نام فرزندکشی/ خانه امن کجاست ؟
گیتی آنلاین - کرمانشاه - بابک خرمدین ۴۷ ساله و کارگردان سینما ۲۷ اردیبهشت ماه جاری توسط پدر خود قطعه قطعه شد. تکه‌های جسد او بعدتر در سطل‌های زباله پیدا شد...
معمولی ام یا غیر معمولی؟؟؟
گیتی آنلاین - کرمانشاه - قضاوت کردن و نظر دادن، چه مثبت چه منفی، درباره بدن و مشخصات ظاهری افراد به تدریج به موضوعی ناخوشایند بدل می‌شود.
رمضان فرصتی برای
آیگپ در ماه مبارک رمضان در تلاش است تا بستری را مهیا کند به منظور کمک به نیازمندان ،در همین راستا سرویس خیریه و نیکوکاری با شعار دنیایی بهتر بسازیم را ایجاد تا خیرین فرصتی برای تمرین کمک های مومنانه خود پیدا کنند .
دستگاه‌های اجرایی هیچ اقدامی برای ممیزی انرژی در ساختمان‌ها نکرده‌اند
کارشناس ارشد حقوق عمومی، عدم الزام دستگاه‌ها به تامین انرژی از منابع پاک و تجدیدپذیر یک خلل دانست و گفت: دستگاه‌های اجرایی برای انجام ممیزی انرژی در ساختمان‌ها و آموزش کارکنان هیچ اقدامی نکرده‌اند.
شورای شهر یا شورای شر؟
گیتی آنلاین - کرمانشاه - این روزها، مراسم و محافل عمومی شهرها، با مانور حضور نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در کرمانشاه همراه شده و چهره های مشهور و غیرمشهور،
دوست دارم تا روزی فرا برسد که بتوانم الگوی مناسبی برای دختران و زنان جامعه ایرانی باشم
یک فعال عرصه هنر تاکید کرد: یکی از مهم ترین آرزوهای من این است که بتوانم مشکلات جامعه و به ویژه نوجوانان و جوانان جامعه ایرانی را در قالب هنر نقاشی به تصویر بکشانم
زنانی که به عنوان مدل در ایران کار می کنند بارها به دلایل مختلف مورد بررسی قرار گرفته و زیر ذره بین رفته اند
یک کارشناس صنعت مد و لباس گفت:یکی از نکات مهم در این صنعت آن است که می توان به آن به عنوان یکی از صنایع پول ساز نام‌برد که در عین حال می تواند مد و پوشاک ایرانی _اسلامی را تبلیغ کرده و فرهنگ سازی مناسبی در این زمینه داشته باشد.
این زن برای نجات زمین تلاش می‌کند
کارش آموزش به عموم شهروندان به ویژه بانوان در مدیریت پسماند است و حد عالی و متعالی را راهنمایی می‌کند و شعارش پسماند صِفر است، فوت و فن آن را هم یاد می‌دهد و اسمش آیه حمداوی است.
ثبت نام واکسن کرونا کوو ایران برکت در آیگپ
پلتفرم آیگپ به عنوان یکی از بسترهای ثبت نام از متقاضیان فاز سه مطالعات بالینی واکسن کرونا کوو ایران برکت معرفی شد.
حقوق شهروندی و مدیریت شهری  ( قسمت دوم ) / بررسی نقش شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - با روز افزون شدن جمعیت شهرنشینی دیگر شهرها به تنهایی نتوانسته اند تمامی نیازهای خود را حل کنند بلکه نیاز به مدیریت درست و بخردانه لازمه توسعه شهرها می باشد. البته در این بین آگاهی مردم از حقوق و قوانین شهری و همچنین مشارکت شهروندان در حیطه اداره امور شهر خود به عنوان حقی که هر شهروند دارد،
تداوم فرهنگ ایثار با گره گشایی از مشکلات ایثارگران
مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران گفت: تداوم و تحکیم فرهنگ ایثار از طریق حل مشکلات و مسائل ایثارگران میسر می شود.
زندگی همچون رودی خروشان ، جریان است
در خردسالی و در سن ۴ سالگی ، مادرم بر نبوغ ادبی اینجانب واقف گشته و اشعار فی البداهه ام ، مزید بر علت شد تا در آزمون تیزهوشان شرکت نموده و پیروز شوم و آغازی شد بر پدیدار گشتن مسیر سبز ادبی سرنوشتم .
اجرای نسخه‌نویسی الکترونیک یک الزام قانونی است/صدور بیش از ۲۸ میلیون نسخه الکترونیکی در کشور
گیتی آنلاین - کرمانشاه - دکتر محمدمهدی ناصحی در سفر به کرمانشاه در نشست خبری با موضوع "نسخه‌نویسی الکترونیک "اظهارداشت: نسخه الکترونیک باعث ارائه خدمات هر چه بهتر به بیمه‌شدگان می‌شود و بحث یکپارچگی خدمات الکترونیک بالاخص نسخه نویسی الکترونیک از اولویت های نظام سلامت به خصوص سازمانهای بیمه گر
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور افتتاح شد.
نخستین مجموعه آبی دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور با حضور مهراله رخشانی‌مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در شهر مشهد‌مقدس افتتاح شد.
شبکه شاد بستر مشارکت رای اولی‌ها در آموزش و پرورش می‌شود
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از ساحت‌های مهم مجموعه آموزش و پرورش با توجه به مسئولیت خطیری که در حوزه تربیت دارد، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان است تاکید کرد برای مشارکت حداکثری رای اولی‌ها برنامه‌های موثری خواهیم داشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: طی دوسال اخیر ۱۸۰۸ ویژه برنامه قرآنی شامل برگزاری محافل قرآنی و کرسی تلاوت، برگزاری جلسات ترتیل‌خوانی، برپایی جلسات تفسیر و مفاهیم قرآن کریم در استان برگزار شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: طی دوسال اخیر ۱۸۰۸ ویژه برنامه قرآنی شامل برگزاری محافل قرآنی و کرسی تلاوت، برگزاری جلسات ترتیل‌خوانی، برپایی جلسات تفسیر و مفاهیم قرآن کریم در استان برگزار شده است.
گزیده ها
داغ ترین ها
آغاز قرن تلخ سکوت/ دخترانگی که با مرگ عجین شده است
گزارش
گزارش دردناک از وضعیت محله مراد آباد کرمانشاه
عناوین کل اخبار