پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      

gitionline.ir

توزیع اقلام لوازم التحریر در بین فرزندان کم بضاعت مناطق عشایری
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در آستانه سال تحصیلی جدید اداره اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با همکاری سازمان آموزش و پرورش و اداره کل عشایر استان صد بسته کامل ملزومات مدرسه در بین کودکان کم بضاعت مناطق عشایری استان کرمانشاه توزیع می کنند
اقامه اذان در گوش نوزادان توسط امام جماعت مسجد انجام شود
برای مدیریت مسجد باید شناسنامه محله اش را داشته باشد.
بخشی از رتبه‌بندی معلمان را می‌توان با استفاه از قانون خدمات کشوری اجرا کرد
وزیر آموزش‌وپرورش گفت: در هماهنگی با سازمان برنامه‌و‌بودجه، حدود ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای رتبه‌بندی پیش‌بینی شد و دولت با بررسی‌ حقوقی که انجام داد به این نتیجه رسید که می تواند بخشی از رتبه بندی را با استفاده از قانون مدیریت اجرا کند.
تقدیر رییس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها، از معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک
شهریار آل شیخ؛ رئیس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرها، از تلاش ها و پیگیری های موثر و قابل قبول، خان‌محمدی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهر اراک در زمینه اصلاح قوانین منابع انسانی شهرها پس از ۲۰ سال و همچنین اصلاح حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها، تقدیر کرد.
مترو اول مهر برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: مترو اول مهر برای دانش‌آموزان و دانشجویان رایگان است و این افراد می‌توانند در طول سال تحصیلی از تخفیف 50 درصدی بلیت مترو بهره‌مند شوند.
وعده رسیدگی به معیشت معلمان از سوی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
گزینه پیشنهادی رییس جمهوری برای وزارت آموزش و پرورش در پیامی توئیتری اظهار امیدواری کرد در دو سال باقیمانده به وضعیت معیشت معلمان رسیدگی کند.
برگزاری نشست صدور مجوز و پروانه های بهره برداری در مدیریت تعاون روستایی استان کرمانشاه
گیتی آنلاین - کرانشاه - نشست صدور مجوز و پروانه های بهره برداری با حضور مهندس ایرج صفایی؛ مدیر تعاون روستایی، مهندس شیخ ویسی؛ رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، سرکار خانم ولی زاده؛ معاون سازمان محیط زیست استان و روسای ادارات شهرستان های کرمانشاه، صحنه، اسلام آبادغرب و ارکان شرکت ها و همچنین رئیس اداره خدمات فنی تعاون روستایی استان در محل سالن جلسات مدیریت تعاون روستایی استان برگزار شد.
ایجاد ۱۰۰۰ شغل از سوی بنیاد برکت در استان سمنان
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امسال ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی را با ایجاد ۱۰۰۰ شغل در روستاهای شهرستان‌های گرمسار و آرادان استان سمنان راه‌اندازی می‌کند.
اردوهای جهادی عمرانی ویژه فرزندان دانشجو کارکنان وزارت نیرو برگزار می شود/ جشنواره نخبگان قرآنی فرزندان همکار وزارت نیرو در مشهد مقدس برگزار شد.
مشاور وزیر نیرو در امور فرهنگی گفت: نیز اردوهای جهادی ویژه فرزندان دانشجو همکار در وزارت نیرو در بخش های عمرانی با هدف آشنایی با محرومین و خدمت به آن ها به همت این وزارت خانه در سال جاری برگزار خواهد شد.
طرح حمایتی پیام رسان گپ از بازی سازان
در سومین دورهمی بازی سازان که به همت پیام رسان گپ برگزار شد مدیر عامل این شرکت از ایجاد یک گیم سنتر و همچنین طرحهای حمایتی از بازی سازان خبر داد.
آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک ماه به تعویق افتاد/ فراخوان؛ اواخر شهریور
معاون برنامه‌ریزی و توسعه وزارت آموزش‌وپرورش گفت: برای آزمون استخدامی امسال ۱۸ هزار و ۳۹ نفر مجوز داریم که اعلام فراخوان آن از اواخر مرداد به اواخر شهریور موکول شد.
۱۲ شهریور؛ جلسه رای اعتماد مجلس به ۲ وزیر پیشنهادی
عضو هیئت‌رئیسه مجلس زمان احتمالی برگزاری جلسه رای اعتماد به ۲ وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی را اعلام کرد.
خدمات اجتماعی بهتر است از سوی پایگاههای مذهبی و مساجد باشد
رئیس هیات مدیره موسسه خیریه حضرت رقیه (س) با تقدیر از خدمات و حمایت های مردمی و سپاه پاسداران به این موسسه افزود: خدماتی که در پویش ماه بخشندگی صورت گرفت تنها جزئی از خدمات این موسسه می باشد.
مشکل بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران را طی هفته جاری حل می کنیم
رئیس فراکسیون جانبازان و ایثارگران توصیه کرد ایثارگران و جانبازان دست به تجمع نزنند ما خودمان همین هفته به نحو درستی مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران را حل می کنیم.
فرآیند ایجاد ۱۲۰۰ طرح اشتغال‌زایی بنیاد برکت در آذربایجان غربی آغاز شد
با سفر معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به آذربایجان غربی، فرآیند ایجاد ۱۲۰۰ طرح اشتغال‌زایی برکت در این استان آغاز شد.
داشتن
سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در اختتامیه پانزدهمین جشنواره قرآنی فرزندان وزارت نیرو از مهم ترین شرایط قاریان قرآنی را داشتن اخلاص، ترتیل و تعظیم دانست.
آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان با اولویت فرهنگیان
پیرو اعلام رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان از جمله فرهنگیان، با تخصیص بخش اول اعتبارات مورد نیاز از سوی نوبخت، پرداخت پاداش بازنشستگان با اولویت فرهنگیان از امروز (شنبه) آغاز شد.
پرداخت حقوق، حق‌التدریس و حق‌الزحمه نیروهای خرید خدمات به‌صورت ماهانه و تخصیص 2 هزار میلیارد تومان اعتبار رتبه‌بندی فرهنگیان از ابتدای مهر
در دیدار سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش با رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه کشور، دو طرف بر پرداخت مجموعه حقوق، حق‌التدریس و حق‌الزحمه نیروهای خرید خدمات به‌صورت ماهانه و تخصیص 2 هزار میلیارد تومان اعتبار رتبه‌بندی فرهنگیان از اول مهرماه توافق کردند.
سومین دورهمی بازی سازان ایران برگزار می شود
سومین دورهمی ماهیانه بازی سازان ایران به میزبانی پیام رسان گپ شهریورماه سال جاری با برنامه های جدید و رونمایی از یک کتاب در حوزه گیم برگزار خواهد شد.
سیدجواد حسینی خبر داد: استخدام 12 هزار معلم حق‌التدریس برای مهر امسال
سرپرست وزارت آموزش و پرورش از استخدام 12 هزار معلم حق‌التدریس برای مهر امسال خبر داد.
زمان آغاز استخدام
معاون وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه چه آموزش و پرورش پول داشته باشد یا نداشته باشد استخدام "معلمان حق‌التدریس" انجام شود، زمان استخدام این دسته از معلمان را اعلام کرد.
حل مشکل اشتغال روستائیان ظرف ۱۰ سال آینده
رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت از به کارگیری ظرفیت روستاها برای ایجاد اشتغال در روستاها و ماندگاری افراد در روستای خود خبر داد.
توزیع ۲۱۳ هزار بسته موادغذایی در مناطق محروم در روز عید غدیر
طرح 213هزار اطعام در روز عید غدیر به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با کمک گروههای مردمی برای توزیع در در ۵۰ نقطه محروم از ۱۴ استان کشور کلید خورد.
تمرکز بنیاد برکت بر اشتغالزایی در مناطق محروم روستایی
مدیر عامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بر تمرکز این بنیاد بر اشتغال‌زایی در مناطق محروم روستایی تأکید کرد.
اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مردادماه
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از اعمال احکام حقوقی جدید دانشجومعلمان با حقوق مرداد خبر داد.
آخرین مهلت ثبت نام دوره کارشناسی  دانشگاه جامع علمی کاربردی ۲۰شهریور
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه از ۲۷ مرداد و کارشناسی ۲شهریور ماه ماه آغاز شده و تا بیستم سهریور ادامه دارد.
معوقات فرهنگیان بزودی پرداخت می‌شود
با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دیوان عدالت اداری مطالبات معوقه فرهنگیان به زودی پرداخت می‌شود.
رئیس شورای شهر فردوسیه شهریار دستگیر شد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار از دستگیری رئیس شورای شهر فردوسیه شهریار توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات خبر داد.
گام بلند بنیاد برکت برای توانمندسازی روستاها
بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای فعالیت‌های خود در روستاها و مناطق محروم، حضوری پررنگ در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر دارد.
اربعین یک موضوع انسانی است
وزیر کشور اربعین را موضوعی فراتر از دین و شیعه و سنی در اسلام دانست و گفت: موضوع اربعین یک موضوع انسانی است.
درخواست تجدیدنظر نتایج آزمون استعداد درخشان از امروز ثبت می‌شود
رئیس مرکز ملی پرورش استعداد درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان اعلام کرد؛ معترضان به نتایج آزمون ورودی پایه دهم استعدادهای درخشان از امروز چهارشنبه می‌توانند درخواست تجدید نظر خود را ثبت کنند.
۵ هزار بسته برای دانش آموزان مناطق محروم ارسال می شود
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار کرد: امسال ۵ هزار بسته برای دانش آموزان مناطق محروم ارسال می شود.
حوزه علمیه خواهران پرند صاحب زمین شد
زمینی به مساحت 5000 متر به حوزه علمیه خواهران پرند اختصاص یافت.
طرح تبدیل بنیاد شهید و ایثارگران به وزارتخانه در دست بررسی است
ارتقاء بنیاد شهید و ایثارگران به وزارتخانه می تواند برای حل مشکلات درمان ایثارگران موثر باشد.
حداقل حقوق برای دانشجو معلمان تصویب شد
دستورالعمل احکام دانشجو معلمان در مردادماه اجرایی می شود.
جزئیات جذب ۱۲ هزار معلم جدید در وزارت آموزش و پرورش اعلام شد
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش چگونگی برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۲ هزار نیروی جدید در این وزارت‌خانه را اعلام کرد.
در صدور دفترچه های بیمه درمانی کمیته امداد رتبه اول هسیتم/950میلیارد ریال از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تسویه شد
گیتی آنلاین - کرمانشاه ، کیومرث مظفری مدیر کل بیمه سلامت استان کرمانشاه درگفتگو با سیمای مرکز کرمانشاه"زاگرس" گفت: در کشور باصدور 36هزار جلد دفترچه برای مددجویان کمیته امداد رتبه اول هسیتم. وی گفت: 950میلیارد ریال از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تسویه شد.
تبعیض بین دارندگان دکتری در آموزش و پرورش در مقایسه با سایر سازمان ها
اظهارات حاجی بابایی در مورد تبعیض بین دارندگان مدرک دکتری در آموزش و پرورش و سایر سازمان­ها و ارگان­ ها و " معلم تمام وقت "
هفتمین سالگرد جان‌باختگان حادثه میترینگ پتروشیمی بندر امام برگزار شد
‏ مراسم هفتمین سالگرد جان‌باختگان آتش نشان حادثه واحد میترینگ شرکت پتروشیمی بندرامام برگزار شد.‏
آغاز مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان از 22 مرداد در اردوگاه شهید باهنر
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش‌وپرورش از آغاز مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان از 22 مرداد در اردوگاه شهید باهنر خبر داد. به گفته او این مسابقات در 8 رشته و گرایش برگزار می‌شود.
نامه نمایندگان مجلس به وزیر ارشاد برای توقف اکران دو فیلم
گیتی آنلاین-جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، توقف اکران دو فیلم «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» را خواستار شدند.
تعیین استان‌های معین برای ورود دانش آموزان به المپیاد‌های علمی +آزمون‌های مورد تأیید سمپاد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان از برنامه‌ریزی برای ورود دانش‌آموزان مناطق محروم به المپیادهای علمی خبر داد.
گزیده ها
داغ ترین ها
گزارش
29 تیرماه جشن پایان ساخت منازل روستایی مددجویان زلزله زده
عناوین کل اخبار