• امروز : جمعه - ۲۹ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 19 July - 2024
0

برگزیدگان ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس معرفی شدند

  • کد خبر : 57428
  • ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۵
برگزیدگان ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس معرفی شدند
فارس_ آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس با تجلیل از برگزیدگان این جشنواره فاخر برگزار شد.

گیتی آنلاین_ آیین اختتامیه ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس امروز، ۱۹ تیرماه با حضور سرتیپ دوم پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس، «سید محسن هاشمی» رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس و برگزیدگان این جشنواره فاخر برگزار شد.

این جشنواره که در دو بخش عمومی و دانش آموزی برگزار شده بود در پنج محور «پایگاه های اطلاع رسانی و خبر، کلیپ و موشن گرافی و..ـ، نرم افزارهای کاربردی، پویا نمایی و انیمیشن، شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها» برگزیدگان خود را شناخت.

در «بخش عمومی» آزیتا ذکاء و زهره لطفیان به ترتیب مقام های اول و دوم محور پایگاه های اطلاع رسانی و خبر، محمد هادی نصیری به عنوان نفر اول نرم افزار های کاربردی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

سمیه شریفی و سیده مطهره سجادیان مقام اول و دوم همچنین زهرا حقیقت زاده و هادی تاجی زاده مقام سوم مشترک محور شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بخش عمومی را کسب کردند.

در محور موشن گرافی و کلیپ بخش عمومی، علی ملک زاده، محمد فروتن و زینب محمدی به ترتیب به عنوان مقام های اول تا سوم انتخاب شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی سیوف جهرمی و نفیسه خوانسالار نیز توانستند در این جشنواره مقام های اول و دوم محور پویانمایی و انیمیشن بخش عمومی را به خود اختصاص دهند.

یکی دیگر از بخش های ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی استان فارس، بخش «دانش آموزی» بود که در محور پایگاه های اطلاع رسانی و خبر محمد عباسیان، مهدی رحمانیان و فاطمه دیباور مقام های اول تا سوم را توانستند کسب کنند همچنین مریم زارعی، زهرا داراب زاده و آزیتا حسنی گشتاسب به عنوان مقام های اول تا سوم معرفی شدند.

در محور موشن گرافی و کلیپ بخش دانش آموزی نیز سعید قربانی، فرخنده نجفی و فاطمه زارعی ببراز توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند همچنین در محور پویانمایی و انیمیشن نیز نگین شاهسونی و ریحانه قاسمی نفرات اول و دوم شناخته شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

سپر نیک اقبال جهرمی، محمد یاسین عاشوری، سمیرا بابایی، بهاره تکاور و فاطمه حسن نژاد نیز به عنوان نفرات شایسته تقدیر بخش دانش آموزی معرفی شدند.

گفتنی است در پایان این آیین آقایان عبدالرسول معتضدیان، محمد محسن سرخوش و علی محمد پشوتن که در هیئت داوران به داوری آثار پرداختند، تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://gitionline.ir/?p=57428

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.